2737
2734
عنوان

تاحالاخریداینترنتی داشتین بعدش بترسین طرف کلاه برداره🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی دوستان درست میگن همیشه ازجای معتبرخریدکنید.کامنت ونظرات وبخونیدببینیدشماره کارتایی که داده به ملت همه یکی هستن عکسافیک نباشن کلاخیلی زیادشده کلاهبرداری

2742
خیلی ریسکه طلا

اره منم میترسم ولی یه گوشواره تو دی جی کالا زده بود خیلی قیمت خوب زده بود چندنفر امده بودن تعریف کرده بودن تو کامنتها ینفر امده بود گفته که بدله برای همین ترسیدم.

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
اره منم میترسم ولی یه گوشواره تو دی جی کالا زده بود خیلی قیمت خوب زده بود چندنفر امده بودن تعریف کرد ...

آره عزیزم من شنیدم پایه اینا مس و سرب داره و خیلی کم توشون طلا به کاررفته

«اللهم عجل لولیک الفرج»
آره عزیزم من شنیدم پایه اینا مس و سرب داره و خیلی کم توشون طلا به کاررفته

اهان میگم مثلا گوشواره دقیقا همون شکل دختر خالم خریده بود۹تومن تو دی جی کالا زده بود ۵تومن من ساده فکرمیکردم بخاطر اجرت که کم میدن نگو کلاه برداری ممنون که گفتی چندوقت توسرم بود سفارش بدم🤦‍♀️

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2740
اهان میگم مثلا گوشواره دقیقا همون شکل دختر خالم خریده بود۹تومن تو دی جی کالا زده بود ۵تومن من ساده ف ...

نه هیچ وقت اینترنتی نخر تو لباس می خری بعد کلی دردسر می کشی مرجوعش کنی طلا که دیگه جای خود دارد ،همون از طلا فروشی گرون بخری بهتره

«اللهم عجل لولیک الفرج»