2737
2734
عنوان

به خودم قول داده بودم به همه بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 40 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من نرسیدم ، الآن مث ربات م ....من زنده م‌، زندگی نمیکنم ....هیچی مزه نمیده ، هیچی.....هیچی..‌‌‌

شما چندسالته ؟ چرا نرسیدی میشه بگی بهم نه ما مانع هست ولی قابل رفعه بنظر خودم البته باهمیم ولی حس میکنم اگه ی روز نباشه رواااانی میشم چون همه جوره حمایتم کرده

شما چندسالته ؟ چرا نرسیدی میشه بگی بهم نه ما مانع هست ولی قابل رفعه بنظر خودم البته باهمیم ولی حس می ...

والله بهونه آورد ؛ مادرش اومد خواستگاری، گفت : مامانم راضی نیس، گفته لاغری، پوستت سبزه س( تیره س) بی ججابی، بعدشم گفت : دوهفته مهلتدبده ، تا مامانم راضی کنم ، رفت عگس سفره عقدش فرستاد.....

والله بهونه آورد ؛ مادرش اومد خواستگاری، گفت : مامانم راضی نیس، گفته لاغری، پوستت سبزه س( تیره س) بی ...

خب حسرت چنین ادمی رو داری الان عزیزم ارزش نداره واقعا اونی ک بخادت همه جور میخادت

2738
خب حسرت چنین ادمی رو داری الان عزیزم ارزش نداره واقعا اونی ک بخادت همه جور میخادت

خودم نمیدونم چرا، تازه دختری که گرفتم ، از من لاغر تره، پوست ش گندمی، تازه من حجابم از اون بهتره ، چون من یا اداری می پوشم یا عبا ، کلا معمولیم ....تازه وقتی پرسیدم ازش این انتخاب خودته ، مادرته راضیه، گفت : مگه برا مادرمه.....

خودم نمیدونم چرا، تازه دختری که گرفتم ، از من لاغر تره، پوست ش گندمی، تازه من حجابم از اون بهتره ، چ ...

ادمها دنبال لیاقتشون میرن هیچ وقت ارزشتو برا ی چنین ادمی زیرپا نذار بنظرم نوع پوشش شخصیه رو خودت عیب نذار برا خوشایند پسرمردم نکبت رو بدم اومد ازش