2733
2734
عزیزم کی گفته از طریق پلیس پیگیزی نکردیم گوشی خاموش میکنه جی پی اس کجا بود بعدم میزنن ری استارت میکن ...

من تمام کیف مدارکم . گوشیمو برده و اینکه چطور برد تو شوکم ... چون کیفم رویی داشت و زیر چادر . تو همین یک ماه سه کیلو کم کردم

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم چرا تو؟ والا چنان میگی چرا من انگار فقطاز تو دزدی میشه اوههه انقد از این و اون دزدی میشه ها ای ...

چون زحمت کشی بود . همدمم بود . پدر مادر پیرم که  با من حرف نمیزنن . همش دعا می خونن و من اونو داشتم برا خودم درسام . عکسام . خاطره هام بود . این گوشی که دارم جا نداره قدیمیه که داشتم قبلا . فقط آپ و قرآن و دعای این ماهو توی گوشی دارم . تازه همشم پر میشه . خلاصه اینجوریه که من اینطور شدم . چون اون واقعا حلال کار کرده بودم برا من مهم بود 😭

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
هزیزم صبر داشنه باش و نا امید نباش انشالله هر چه زودتر پیدا میشه گلم

الهی آمین . دارم صبر می کنم تا اون روز برسه و من بگم خدایا شکرت ... الان هم میگم اما دلم گرفته 

2742
عزیزم ناامید دعا نگن با امید دعا گن

با امید دعا می کنم . چشم