2737
2734
میگم نمک های اماده با جلدش  میدی دست مردم؟ ــیا میای خونه بازش میکنی  میریزیش تو &n ...

نه اماده به هرهمسایه یکی ۵تاهمسایه میدم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت حاجت گرفتی ازش؟ ـــحاجتم خیلی سخت و محاله  بریدم دیگه  امبدم قطع شده😭

خوب میگی محال 

ارزوی محال هم سخته براورده شدنش 

مثلا من ارزو کنم یه یهبازیگری که هیچ وقت ندیده اتم و کشوری دیگه هست عاشق من بشه 

گاهی باید خواسته هامون جوردربیاد 

اگر اینطوره و شدنیه اونوقت نذرو و دعا کن 

چون تا زمانی که خودم باور ندارم به براورده شدن دعام براورده نمیشه

پس دیگه صلاحت نیس عزیزم هیج وقت چیزیو زوری ازخدانخاد مطمین باش اون خیلی بیشتر ازمادرت دوستت داره و ب ...

میدونستم اینوشاید بگی صلاحمون چیه عذاب زجرهمیشگی 

بخداخسته شدم توهمه کارام گره افتاده هیچ کارم پیش نمیره 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2728
من۶سال باردارنمیشدم یبارم ای وی اف گردم منفی ای وی اف دومی یه خانمی کنارم بود اینوپیشنهادداد نذر کرد ...

خب توضیح بده   یعنی نذر رو هدیه به حضرت زهرا کردی این چند بار؟

ـدقیقا بگو چیکار کنم کامل توضیح بده از کجا بخرم به کی بدم

میگم نمک های اماده با جلدش  میدی دست مردم؟ ــیا میای خونه بازش میکنی  میریزیش تو &n ...

ازاینامیدم بسته ای خخخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2738
من ایقد مضطر  مستأصلم مغزم  کار نمیکنه     فقط یه ردش قوی میخام 😭  & ...

عزیزم توسل و دعا واسه این نیست یهو عجی مجی بشه یه چیزی اتفاق بیفته 

ما با دعا کردن موج مثبت میفرستم به سمت هدفمون و یه طورایی اونو جذب میکنیم اما درکنارش باید خودمونم تلاش کنیم 

کاش میگفتی چیه ارزوت من واقعا کنجکاو شدم 

خب توضیح بده   یعنی نذر رو هدیه به حضرت زهرا کردی این چند بار؟ ـدقیقا بگو چیکار کنم کامل ...

عزیزم هیج توضبحی نداره فقط بگوخدایااگه‌این حاجتموبگیرم۵تابسته نمک نذرمیکنم موقع اذلن بدم به۵تاهمسایه وقتی گرفتی‌حاجتتو بده

یه مدل دیگشم هست که ماچون شهرمون قم هست یه مسجدی هست بعضیا میبرن تواون‌مسحد میدن ۵تاروبه پردم نمازگزار من ۲بارازمسجدحاجت گرفتم ۲بارازهمین که‌به‌همسایه هادادم مدلش مهم نیست نمک دادن موقع ادان مهمه جون برکت‌خونه‌هاس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونستم اینوشاید بگی صلاحمون چیه عذاب زجرهمیشگی  بخداخسته شدم توهمه کارام گره افتاده هیچ کارم ...

شایدامتحان الهی عزیزم صبورباش امشالامشکلت حل بشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706