2737
2734
عنوان

شما جای من بودین این بچه رو سقط نمیکردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص خیلی ب بدنم آسیب میرنه همین الانشم کلی قرص مصرف میکنم دیگه واقعأ از معدم هیچی نمیمونه کاندومم ک ...

عزیزم بهت پیشنهاد میکنم برنامه زندگی پس از زندگی رو ببینی

کسایی که تجربه مرگ موقت داشتن

و اونجا به خاطر سقط بچه هاشون چقدرررررر پشیمون شده بودن

از اول با توجه به شرایطت بهتر بود جلوگیری میکردی

اما الان اگه حامله ای اصلا و ابدا دیگه به سقطش فکر نکن

وقتی به دنیا بیاد با دیدنش هزار بار با خودت میگی چرا من واقعا به فکر سقط این بچه بودم

بچه خیییلی شیرینه و روزیش رو هم با خودش میاره

2728

عزیزم هیچ برگی بدون اراده ی خدا نمی افته اونم تشکیل شدن یک انسان 

ناشکری نکن قهر خدا رو به جانت نخر

سخته ولی وقتی به دنیا بیاد میشه همهی زندگیت به لحظات شیرینش فکر کن

چون درگیر اعتقادات افراطی شون هستن سقط رو گناه میدونن ولی بچه در فقر و نداری و مشکلات بزرگ کردن،،، ا ...

پس اگه اینطوره خودکشی کردن هم گناه نیست

هرکسی مشکلات داره وضعیت مالی خوبی نداره بره خودکشی کنه

بله منم موافقم کسی که شرایطش اکی نیست حتما باید مراقب باشه  تا باردار نشه

ولی وقتی باردار شد دیگه کشتنش اصلا درست نیس

من کم ندیدم کسایی رو که وضعیت مالی خوبی نداشتن اما بچه هاشون الان آدم های موفقی شدن

کسی از آینده اون بچه خبر نداره

اگر دارو برای درمان افسردگی استفاده میکنی حتما با دکترت مشورت کن، دوستانی که ایشون و تشویق به نگهداشتن بچه میکنند کاش به پست هایی که میزاره و شرایط روحی ناپایدارش و افسردگیش‌ هم توجه میکردن،من هرگز به کسی نمیگم سقط کن به خاطر شغل و درس و شرایط مالی

ولی ولی افسردگی‌ و درمانش یه موضوع دیگه است 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

افسردگی که الان بیشتر از نصف مردم جهان افسرده هستن اون به کنار ولی چون اون بچه داخل بدنته این اجازه رو بهت نمیده که بکشیش ی بار قتل کردی این بار دلت به حال بچت بسوزه و بهش اجازه بده از حق حیات خودش استفاده کنه 

2740

من بچه اولم نه ماهە بود باردارشدم  درسم میخوندم انقدر ناراحت بودم داشتم سکته میکردم میخواستم سقطش کنم دارو گیاهی و زعفرون و بپر بپر و ..... به خونریزی هم افتادم ولی شکررررررررررررخدا چیزیش نشد الان قوربونش بشم پنج سالشه وقتی بهش نگاه میکنم خجالت میکشم وااای خداای من

به خدا قسم هرکی میبینتش میگه خدا این و جدا آفریده انقدر خوشگله و نازه از همون روز اول تو بیمارستان فهمیدم خوش قدمه 

تو قرآن نمیگه سقط میگه قتل

یعنی سقط با قتل فرقی نداره

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَكُمْ خَشْيَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِيَّاكُم إنَّ قَتْلَهُمْ كَانَ خِطْءًا كَبِيرًا

فرزندان خود را از ترس تنگدستی نكُشيد. اين ما هستيم كه آنان و شما را روزی می‌دهيم. يقينا كشتن آنان گناهی است بزرگ !

مادر امن ترین جا برای جنین.

جنین درک دارد و درد ناشی ازسقط را متوجه میشود.

خانم دکتر امیرآبادی، برنامه محفل

چطور اینقدر راحت آدم ها رو ترقیب میکنید به قتل یک انسان؟؟؟؟ نمیدونم چقدر به اون دنیا اعتقاد دارید ...

اینجا همه علامه دهر هستن، یکی از شوهرش تاپیک میزنه سریع میگن طلاق 

از بچه تاپیک میزنه سقط

کاربری دست دونفره
ینی با وجود بچه مبشه خوشبخت شد؟؟؟

توکل به خدا بله که میشه دخترخواهرشوهرمن ازبس زیبا بود از بچگی خواسکگارداشت بعد کلاس نهم عقدکرد ووقتی دیپلم گرفت عروسی کرد ودانشگاه دارو سازی آور. وقصدداشت تااتمام درسش بچه نیاره ولی بااصرار مادرش آورد اونم دوتا ولی الان یه خانم دکتر موفقه

حق باشماست
توکل به خدا بله که میشه دخترخواهرشوهرمن ازبس زیبا بود از بچگی خواسکگارداشت بعد کلاس نهم عقدکرد ووقتی ...

بی بی چک زدم منفی بود از موعد پریودمم گذشته امکان داره باردار باشم؟؟؟

2706