2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم عصبانی و دادا  به بابام گفت که من درس نمی خونم و فکرم همچین جاهاییه  بابام هم گفت من دختر نمی فرستم خواستی بخون خواستی نخون واسه کنکور     انگار اون لحظه تموم رویاهام جلو چشم محو شد

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
مامانم عصبانی و دادا  به بابام گفت که من درس نمی خونم و فکرم همچین جاهاییه  بابام هم گفت م ...

خبببب بعددد

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2728
اسی کامل توضیح بده چی میشه جون ب لب میشم

باشهه الان

بعد دعوامون شد خیلی زیاد که این چه طرز فکری هزینهش بالاست من داداشم روسیه پزشکی میخونه ولی خیلی  هزینه زیاده اگه بخوان منو بفرستن خیلی سخت میشه تو تایپک پارسالام اینو گفتم 

یه مدت دعوا من موهام خیلی بلند بود 3 سال پیش کوتاهشون کردم ولی این مدت اینقد عصبی کتکت و دعوا داشتیم که خاک برسرم کوتاهشون کردم فقط به خاطر فشار و غم 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
خبببب بعددد

شروع کردم مثل دیوانه ها با خودم حرف زدن و خودمو دانشجو دندون تصور می کردم که چین درس میخونه و چون دختر عمم با سهمیه قبول شده بود فشار روانی زیاد داشتم و همش دندون رو به رخم میکشد ماهم  واقعا وضع مالیمون دیگه برا من نمی کشید

حدود دو سه ماه بازم می نوشتم و خودم و تصور میکردم تا هفته ی پیش  بابام با هم صحبت کرد

باشهه الان  بعد دعوامون شد خیلی زیاد که این چه طرز فکری هزینهش بالاست من داداشم روسیه پزشکی می ...

بقیش بگو اسییی

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2740
خب    

که  تلاشتو این مدت کن تا تیر ماه  شده  یه زمین برات میفروشمم  شاید باورتون نشه این مدت دعوا من حرفی از چین اصلا نزدم در واقع بحث چین رفتن رو اصلا هیچوقت مزرح نکردم و خواستمو جار نزدم فقط مامانم برگه رو خوند منم تو دعواها اصلا نگفتم میخوام برم چین چون جراتشو نداشتم و  چین رفتن اصلا مسیله مطرح شده نبود حتی مامانم به بابام نگفت من تو برگه چی نوشته بودم 

که  تلاشتو این مدت کن تا تیر ماه  شده  یه زمین برات میفروشمم  شاید باورتون ...

منم مینویسم ولی نمیدونم بهش فکرکنم یا ن

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡

اون موقع بازم هیجان نشون ندادم رفتم تو سابقه گوشی بابام دیدم موسسسه گو تو ارتی رو سرچ کرده دندانپزشکی چینن   حتی با موسسه تماس گرفته

بقیش بگو اسییی

بازم به رو خودم نیاوردم از اون روز  بابام گفت تو با داداشت هیچ فرقی نداری برای موفقیت تحصیلتون زمین میفروشم از خودمون میزنیم برا تو بابای که تمام فکرش این بود که حتی یه صدم درصد امکان نداره بفرستمت توو دختر ی ما خانوادهی تقریبا مذهبی هستیم 

بازم به رو خودم نیاوردم از اون روز  بابام گفت تو با داداشت هیچ فرقی نداری برای موفقیت تحصیلتون ...

بابام کاملا فکرش تغییر کرد و  قرار ه من تیرماه اقدام کنم  دخترا  این تایپک برم چین رو من پارسال زدم  حتی بعضی کتابامو باز می کنم که امضا زدم مثلا 1401 ابان ماه به اون تاریخ نوشته بودم من میرم چین و بعد یه سال اون نوشته ها رو دیدم 

منم مینویسم ولی نمیدونم بهش فکرکنم یا ن

من تایپک برم چین پارسالام رو رویا بافی کردم زدم اما امسال شد قانون جذب توی همه مراحل زندگیم غوغا کرده  واقعا راسته به شرطی که ترفندای استفادهشو ادم بدونه

هدف این تایپکم اینه که هرکسی هر زمانی این تایپک رو میخونه بدونه دنیا و کاینات خدا  حقیقته کارما قانون جذب تفکر و باور قلبی صد درصد حقیقته و میشه یه جورایی به خواسته مون رسید موفق باشید  

2706