2737
2739
عنوان

میگه شب بمون خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 51 پست

برای خودت خط قرمزداشته باش بهش باشوخی یابالحنی که ناراحت نشه بهش بفهمون که الان وقتش نیست بزاربرای یه موقع دیگه وبیاخونتون چون حس خوبی نگرفتم اگه ناراحت شدمیتونی بعدا ازدلش دربیاری 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میدونم شوهرمه ولی باید یه سری چیزا رعایت بشه  اول اینکه خونشون خجالت میکشم در اتاق به حیاط راه ...

گذشته از رسمتون بهتر تو دوره عقد و نامزدی رابطه کامل نباشه چون این دوره برا آشنایی و بعد شناخت کامل بهتر رابطه برقرار بشه 

2728
مادر شوهرم ازون افریته هاست  جلوی شوهرم و من چنان اوکیه با همه چی شرایط فراهم میکنه ما بریم تو ...

عزیزم ه عقد همینه دیگه نمیشه هیچ رابطه ای نباشه، باید سطحی انجام بشه ،هم نیاز خانم هست هم آقا 

اما باهاش شرط کن کامل نباشه 

به مادرشوهرتم توجه نکن ،بهرحال چه شما کاری ولو سطحی انجام بدید یا نه ،همه ميدونند زن و شوهر تو اتاق خواب دعا نمیخونند که و یک چیز طبیعیه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
با آبجی یا داداشی هماهنگ کن ساعتای ۷ ۸ شب زنگ بزنه محمکم بگه بیا مامان بابا نگرانن فلان

قراره امشب بریم مهمونی تا ساعت ۱۱ اونجاییم 

میگم مامانم نمیزاره بمونم میگه من حرف میزنم باهاش 😐میگم کلا خودم دوست ندارم شبو اونجا بخوابم میگه خب تا ۲بیا پیشم بعد میبرمت😐😐😐

2738
در اون حد که داریم  ولی میترسم تو همین رابطه سطحی هم بارداری اتفاق بیفته  بخاطر همین دوس ...

نه خیلی احتمالش کم هست ، جلوگیری استفاده کنید اگه نگرانی

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
فقط خانواده من نیست خانواده خودشم بد میدونن  تازه خودشه که نمیتونه عروسیو بگیره  من مشکل ...

من نمیدونم این بد دونستن یعنی چی ،اگر بد میدونن وسایل عروسی رو جور کنند ویا از اول اجازه عقد  ندن ،این بزرگترهایی  که بد میدونن بیشتر خودشون رو دارن گول میزنن ،برای شماهم وسایل جلوگیری افریده شده  ،اتفاقا تو این استرسها ویواشکی ها ممکنه حاملگی رخ بده ،وگرنه اگر به صورت عادی باشه ووسایل جلوگیری استفاده کنید این مشکلات پیش نمیاد .

قراره امشب بریم مهمونی تا ساعت ۱۱ اونجاییم  میگم مامانم نمیزاره بمونم میگه من حرف میزنم باهاش ...

گوشی رومیتونی به مامانت بدی؟به مامانت بگوبزارحرف بزنه اگه پایه باش

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
قراره امشب بریم مهمونی تا ساعت ۱۱ اونجاییم  میگم مامانم نمیزاره بمونم میگه من حرف میزنم باهاش ...

مامانتم میاد؟

دیگه حالا ساعت ۱۱ یه کاری کن یکی زنگ بزنه بگه فوری بیاا

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706