2737
2734

همه تاپیکا شده فقط داستان سازی و توهم کاربرا که تایپ میکنن 

خودم بچه ندارم ولی بارها دیدم به خانمای باردار یا بچه دار ، جواب درست و حسابی داده نمیشه 

چند روز دیگه مدرسه‌ها باز میشه یکم قابل تحمل‌تر میشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

واقعا من حتی کاری داشته باشم تاپیک نمیزنم چون جواب نمیدن اگه مشکل خانوادگی داشته باشم میزنم😁

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم اصلا باور نمیکنم انگار رمان خوندن امدن اینجا تعریف میکنن

اره دقیقا 

حالا از زندگی خودشون سوال بپرسن اشکال نداره

ولی شبیه فیلم تورکی تعریف میکنن 

رمانای ده سال پیش 

چند روز دیگه مدرسه‌ها باز میشه یکم قابل تحمل‌تر میشه

من اصلا قبل هجده سالگی ، تنها چیزی که دسترسی داشتم ویکی پدیا بود 

بچه های پونزده شونزده ساله ، سایت بارداری هم عضو هستن 😂

من اصلا قبل هجده سالگی ، تنها چیزی که دسترسی داشتم ویکی پدیا بود  بچه های پونزده شونزده ساله ، ...

دقیقا🤦🏻‍♀️😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|