2733
2734
عنوان

اگ مهمون سر زده بیاد خونتون چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 41 پست
عزیزم هیچی نزار ماه رمضانه

مسافرن آوردم دیگه روزه هم نیستن 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
اصولا اطرافیانم یاد گرفتند خونم سر زده نیاند ولی اگر بیاد کسی و چیزی نداشته باشم یا خونم بهم ریخته ...

این خیلی خوبه خالم دیدم ۷مین کارو میکنه 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه ما همیشه کلی شیرینی زاپاس هست  تو هم میخری شوهرت میخوره دوباره بخر نزار خونه خالی بمون ...

شوهرم نبست عزیزم حالا یه چیزایی آوردم دیگه ولی اتفاقا همین دیشب برداشت خوراکی ها رو خورد گف بابا ماه رمضون کسی نمیاد 😂😂بهش بگم باز میره میگیره زود ولی ۷ب الان دیگه گذشت ابن دفعه یه مقدار دم دستش میزارم یه مقدار یه جایی ک فک کنه همونه خوراکی ها🤣

این خیلی خوبه خالم دیدم ۷مین کارو میکنه 

نه بی احترامی میشه به طرف

با زبون بی زبونب و محترمانه بهش تفهیم میکنی 

سرزده نیا! 

همین کارو کردم همشون یاد گرفتند! حتی بعضیاشون خوششون نمیاد ولی همینه که هست 😂🤣

2742
کسی که اینقدر بی ادب و بی فرهنگه که سرزده میره خونه غریبه زورم میاد حتی چایی جلوش بزارم  هر چیم ...

وای چند شب پیش ساعت یازده سرزده اومدن خونمون منم چون روزه بودم شاممو دیر میخورم تازه ظرفا جمع کردم گزاشتم سینک یهو اومدن خونمون منم اصلااآ اماده گی نداشتم خیلی خجالت کشیدم ظرف نشسته رو دیدن حالا فکر میکنن من تنبلم درحالی هم مثل کوزت میشورمو میسابم تازه شوهرش موقعه رفتن رفت دستشو توی ظرفا شست 🥲🥲

شوهرم نبست عزیزم حالا یه چیزایی آوردم دیگه ولی اتفاقا همین دیشب برداشت خوراکی ها رو خورد گف بابا ماه ...

🥲😂😂شانس رو نیگا

ولی خونه ما همیشه مامانم کلی شیرینی بيسکوئيت زاپاس نگه میداره کسی هم جاشو پیدا نمیکنه

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
نه بی احترامی میشه به طرف با زبون بی زبونب و محترمانه بهش تفهیم میکنی  سرزده نیا!  همین ...

والا خب قبلش هم یجوری خبر میدن آدم تو امپاس میمونه مثلا پشت درن زنگ میزنن خونه اید بیایم 🤣

2740
🥲😂😂شانس رو نیگا ولی خونه ما همیشه مامانم کلی شیرینی بيسکوئيت زاپاس نگه میداره کسی هم جاشو پیدا ن ...

وای مامان خودمم همینه یجایی میزاره اصن پرات فر میخوره 😂😂 ولب من نمیتونم خودم لو میدم چون خودمم شکموام

من که این مدلی هستم اگه خونم در حد برق زدن باشه(تمیز باشه) اگه کسی سرزده بیاد خیلیم خوشحال میشم ولی اگه ریخت و پاش باشه اصلا درو باز نمیکنم چون اعصابم خورد میشه

ولی یه بار مریض بودم خونم در حد انفجار بهم ریخته بود سینک پره ظرف رو کابینت پر ظرف کثیف پذیرایی بهم ریخته و شلوغ حتی ظرفای ناهارو سفره هم وسط پذیرایی بود... پیش خودم گفتم هیچ کس نمیاد اگرم بیاد درو باز نمیکنم یدفعه شوهرم از سرکار اومد تا کلیدو انداخته بود تو در حیاط مادرشوهرم و جاریام (تو یه کوچه هستیم) همزمان با همسرم رسیدن😥واااااااااای آبروم رفت بخدا 

من که این مدلی هستم اگه خونم در حد برق زدن باشه(تمیز باشه) اگه کسی سرزده بیاد خیلیم خوشحال میشم ولی ...

منم مادرشوهرم تو اوم اوضاع خیلی اومده خونم به یه طرفمم نیست 🤣🤣همشم میگه تا ظهر خوابی  .