2737
2739
عنوان

دوستان بلوچ، ی عزیزی که بلوچی بلده بهم کمک میکنه😫🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 5048 بازدید | 84 پست
جینک یعنی دختر..عزیزم 

اون دحتروک یا دحتر

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ جون میشه بت درخواست بدم؟منم میخوام بیام زاهدان زندگی‌کنم فکر کنم بمیرممممممممم از الان میترسم

ببین چرا از خودشوهرت نمیپرسی؟

از همه بهتر میتونه راهنماییت کنه

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2728

به همسرت بگو اون  یکم گوشه رون پاشو با تیغ بزنه خونشو بریزه روی دستمال  تیغ از قبل همراهتون باشه  

بالاخره اگه اونم دوستت داشته باشه گوش میده بحرفت تو استرس داری دیگه  یبار به موقعش با خونسردی باهم رابطه میکنید اینارو براش بگو

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لعنت ب هرچی بلوچه

منو بردی به ۲۰ سال قبل

روزگاری که جونم واسه عشق بلوچم در می رفت

ولی هیچ وقت جراتشو پیدا نکردم این عشقو لو بدم

هر چند که از چشام میخوند دوست داشتنمو

اونم دوست داشتنشو نشونم داد 

اونم مثل من جرات نکرد مطرح کنه

الان پشیمون نیستم از مطرح نشدن عشقمون

ولی دوستش داشتم

بعد از ۲۰ سال دلم میخواد ببینمش بدونم ب کجا رسیده چی ب سرش اومده 

لعنت به هر چی بلوچه 

از صبح که اتفاقی تاپیک هاتو دیدم کلا بهم ریختم

از زندگیم ناراضی و پشیمون نیستم ولی یاد اون دوران افتادم حالم بد شد

چجوری یه دختر شیعه حاضر میشه با پسر سنی ازدواج کنه اونم از مشهد امام رضا 😢

چرا نشه؟؟

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
2740

سلام عزیزم خوبی

تاپیک عروسیت ترکید اینارم ک قفل کردی،داشتم نا امید میشدم دیدم این بازه

ب سلامتی عروسی رو گذروندی

خوب بود همچی

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
سلام عزیزم خوبی تاپیک عروسیت ترکید اینارم ک قفل کردی،داشتم نا امید میشدم دیدم این بازه ب سلامتی عر ...

سلام عزیزم خوبی 

امشب حنابدونمه

دیروز گفته بودم که یک روز مونده یعنی امروز مونده بود فرداشبه

ممنون که  به فکرم بودی ❤

لعنت ب هرچی بلوچه منو بردی به ۲۰ سال قبل روزگاری که جونم واسه عشق بلوچم در می رفت ولی هیچ وقت جرا ...

چرا لعنت عزیزم الان چون‌نگفتی بهش میگی لعنت؟ خب میگفتی قربونت برم ترس چی داشتی 

من گفتم پشیمون نشدم الانم لباس حنابدونم تنمه خودشم کنارم تو ماشین نشسته 

توام‌میگفتی 

لعنت نگو اون مصبب این نیست که تو نگفتی 

بعدم یا عاشق نمیشن یا عاسق بشن به زبون نمیارن یا اگه بگن تا تهش هستن

اینکه نگفتی مشکل خودت بوده قربونت برم

چجوری یه دختر شیعه حاضر میشه با پسر سنی ازدواج کنه اونم از مشهد امام رضا 😢

چرا نباید حاضر میشدم؟؟

روزی ۲۳ رکعت نماز نمیخونه که میخونه پنج وقت نماز شو به جا نمیاره که میاره تو سگ گرمای زاهدان سی روز روه نمیگره که میگره

با جونش بازی میکنه کاز میکنه لقمه حلال بیاره سر سفره

مگر یک‌دختر غیر این چیزا چی میخواد

ما شیعه هستیم برادر های من از همسرم بزرگترن پسر عمو هام پسر دایی هام‌همه ی هم سن سال هاش

هیچ‌کدوم‌نه روزه میگرن نه نماز میخونن

مشکلش چی بود؟

سلام عزیزم خوبی  امشب حنابدونمه دیروز گفته بودم که یک روز مونده یعنی امروز مونده بود فرداشبه ...

عزیزم الهی ک بهترین ها برات رقم بخوره

اگه بعد عروسیت تاپیک زدی حتما تگم کن

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
چرا نباید حاضر میشدم؟؟ روزی ۲۳ رکعت نماز نمیخونه که میخونه پنج وقت نماز شو به جا نمیاره که میاره تو ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن،دیگه از بعضی مسلمونا فقط اسم مونده.

همه ما بندهای خداییم

خوشبخت ترین باشی

چرا لعنت عزیزم الان چون‌نگفتی بهش میگی لعنت؟ خب میگفتی قربونت برم ترس چی داشتی  من گفتم پشیمون ...

آخی عزیزم😍

خیلی برات خوشحالم❤️

2706