2733
2739

عزيز من يه سوال ديگه ازتون بپرسم اطلاع داريد؟ 

ختم ١٢٤ هزار صلوات رو برداشتم خودم به تنهايي بايد بفرستم يا كمكي هم ميتونم داشته باشم؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲

امشب نادعلي رو ميخوام بخونم ميشه زودتر از ساعت ١١ شروع كنم اخه دارم ميرم حرم عبدالعظيم حسني ساعت ٨ شب اونجا بخونم درسته؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيز من يه سوال ديگه ازتون بپرسم اطلاع داريد؟  ختم ١٢٤ هزار صلوات رو برداشتم خودم به تنهايي با ...

راستش اطلاعی ندارم ولی خب لازم نیس همه رو یه روز بفرستی توی یه ماه تمومش کن اما اینجا دوستانی هم بودن که از بقیه کمک گرفتن فکر کنم ثواب هم داشته باشه 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
امشب نادعلي رو ميخوام بخونم ميشه زودتر از ساعت ١١ شروع كنم اخه دارم ميرم حرم عبدالعظيم حسني ساعت ٨ ش ...

آره عزیزم چرا نشه توکل به خدا 

2728
کاش برمیگشتم همون 9 فروردین 400🥀

عزیزم ایشون متاسفانه مرد واقعی نبود پات واسته 

دعا میکنم آروم باشی خدا خودش کمکت کنه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
خدا بی رحم ترین و سنگ دل ترین موجود در عالم هست  هرگز خدا رو تبرئه نکنید  هرگزززززززز&nb ...

میشه بپرسم چی باعث شده چنین فکری کنی 

2740
مطمئنی خودت هیچ دخالتی نداشتی؟ 

چرا فکر میکنید بهش بدهکاریم؟

اون‌به ما بدهکاره 

کدوم حکمت و قسمت ؟

بچه ۵ ساله توی جنگ غزه و فلسطین خمپاره میخوره و تمام بدنش توی آتیش میسوزه 

یه لحظه خودتو بزار جای اون بچه 

از گوشت و‌ پوست و تمام مغز استخوانت توی آتیش بسوزه

تصور کن ببین چه رنجی داره 

بعدش میتونی به اون بچه بگی خدا مهربونه؟

از مهربونی خدا حرف بزنی براش؟

بهش بگی عزیزم اینا همش امتحان و آزمایش خداست؟

میتونی بهش اینا رو بگی؟

گفتم فقط یک لحظه فقط یک‌لحظه خودتو بزار جای اون بچه 

بسه دیگه بابا   خدا کیه دیگه 

من ۲۵ سالمه ولی هر روز دارم آرزوی مرگ میکنم از حجم مشکلاتی که خودم ذره ای دخالت نداشتم توش 

و دلم پر شده از نفرت خدا 

نمی دونم چرا دام خواست اینجا بگم منم کم زجر نکشیدم

تو حساس ترین سال زندگیم ۱۷سالگی بیشترین شکنجه عاطفی شدم

منو نشون پسر پایین کردن بون اینکه بهم بگن بعد پسم زدن

اون موقع بدترین حال زندگیم رو داشتم الان۲۲ هستم چند سال گذشته ولی هنوزم بهم میریزم

2706