2733
2734
عنوان

رابطه شوهرم با زن شوهر دار

| مشاهده متن کامل بحث + 5454 بازدید | 108 پست
ببین فقط خدا میدونه شبایی که پشت می‌کرد میخوابید یا میگفت هیکلتو دوست ندارم درصورتی که من قد بلند و ...

عزیزم اصلا ناراحت نباش اون ازدواج درستی نمیکنه تهش منجلابه و بدترین ها سرش میاد خدااااا روی این چیزا خیلی حساسه تقاص اینجور مردا مرگه حکم خداس  انقد روایت داریم از پیامبرمون که مردا مرد ها از شدت ترس گریه میکردن از عاقبت ظلم ب زن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی بمیرممم برات چقدرر. درکت میکنم منم ی ساله جدا شذممم ولی هنوز افسرده م و دیگ هم نمیتونم ازدواج ...

نگران نباش خودتو بکش بالا کلی آدم حسابی تو دنیا هست

خدا با قلب های شکستست 

چرا عزیزدلم ..چی ناراحتت کرده

دارن راجب مشکلشون حرف میزنن 

خودتون تاپیک بزنید

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2731
راست میگی؟؟ دکترم میگ اینا هیچ وقت نمیتونن زندگی کنن با هیچی راضی نمیشن اصلا سالم نیستن 

اره مشاورم بم گف کسیو نمیتونه پیدا کنه ک دقیقا باب میلیش باشه هر کسی ی عیبی داره 

عزیزم اصلا ناراحت نباش اون ازدواج درستی نمیکنه تهش منجلابه و بدترین ها سرش میاد خدااااا روی این چیزا ...

ببین من خیلی حرفا رو به مادرمم نگفتم یه وقتایی یهو میگفت ولم کن دیگ برو دیگ من باهات حال نمیکنم میگفتم آخه بی شرف مگ دوست دخترتم برم چی بگم به خوانوادم؟؟😔😔

2738
گفتم خانما میان صحبت میکنن ببینن واسه منم دعا کنن عزیزم🥺🥺🥺

کارتون اشتباهه

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
چند سال زندگی کردی؟؟  از اول ایراد میگرفت؟؟

من همسن خودتم

کلا سه ماه عقد بودم و بعدش توافقی جدا شدیم از اول عقد ایراد گیریش شدید تر شذ

شوهر من وسواس فکری هم داشت هی اوضاع رو بدتر میکرد

گرفتن مهریه کار به این راحتی نیست باید یه عالمه پول وکیل بدی بعدم یه کفش از جنس آهن بپوشی پله ها داد ...

تورو خدا اینجوری نگو.پس اینایی که گرفتن چی؟

ته دلم میریزه پایین.من بعد ۲۲سال زندگی کارم به جدایی کشیده بعد تعطیلات میخام اقدام کنم.یعنی واقعا این تو قانون اسلامی رواس بعد اینهمه سال زحمت تو خونه ی شوهر بدون هبچی بیام بیرون

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706