2733
2734
عنوان

افطار برای مهمون

502 بازدید | 66 پست

بچه ها فرداشب ۱۷نفر مهمون افطار دارم

به شوهرم گفتم شله بگیره

حالا به نظرتون اگه شله نگیریم چی درست کنم که ابرو مند باشه

ایده خاصی هم اگه دارین بگید

ممنون🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پریشب سوپ درست کردم

عالی شد

بانون پنیرسبزی وکالباس

سوپ۲نوع پختم

سوپ شیروسوپ جوبارب

جاتون خالی همه گفتن چه ایده خوبی

شله گرون درمیاد

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738
شله زرد

نه شله مشهدی کیلویی۹۰به بالاست

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
افطار ی چی  شام یه چیز دیگ میخورین؟  فقط منم ک شام و افطارم یکیه

ماهم شام جدانداریم

بعدافطار۱ساعت گذشت پذیرایی عیدروانجام دادم

2706