2733
2734
عنوان

من یک دختر هستم❤️‍🩹🌟

201 بازدید | 21 پست

ولی هیچ وقت نتونستم دختر بودن رو تجربه کنم ..

هیچ وقت نتونستم خودمو لوس کنم ..هیچ وقت نتونستم قهر کنم چون بابام همیشه میگف کسی ک قهره باید از زندگیت بره بیرون ..هیچ وقت نتونستم نیازامو بگم .چون همیشه سرکوب کردن نیاز هام بهم حس خوب میداد حس قدرت..یادمه بچه بودم برادر یا پدرم میبرد پارک و برگشتنی مثلا بستنی میخرید ..شاید اون لحظه دلم بستنی شکلاتی میخواست بابام التماس میکرد انتخاب کن هرچی میخوای ولی من هیچ وقت انتخاب نکردم چی میخوام..شاید با شوهرم بریم طلافروشی دلم النگو بخواد شوهرم میگ انتخاب کن ولی هیچ نظری نمیدم..مجرد بودم بابام میگفت پول تو جیبی داری در حالی ک اون لحظه مم از بی پولی داشتم له له میزدم هیچ وقت نگفتم پول ندارم همیشه میگفتم اره هست..شوهر من ادم خسیسی نیست ولی هرچیزیو نگم خودش نمیخره ولی اگه بگم ک فلان جیزو دلم میخواد یا لازم دارم بهترینشو دوبرابرشو میخره برام ولی هیچ وقت نپیگم ینی نمیتونم بگم

هیچ وقت نتونستم عشوه بیام ناز کنم یا حتی منطقی بتونم حرف بزنم همون لحظه ای که بهم میگن تو صحبتی نداری من تو درونم دارم قورتشون میدم با صحبتای قانع کنندم ولی در حالی ک بغضمو دارم قورت میدم میگم نه هیچ مشکلی نیست.

هیچ وقت ناراحتیامو نگفتم..هیچ وقت نحوه خوشحال شدنمو نگفتم..من چطور زندم؟ چی کنم این اخلاقات مرخرفم ک هرروز بیشتر و بیشتر داغونترم میکنه کنار بزارم ..؟؟

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

راستی هیچ وقت حواسم ب ناراحتیای خودم نبوده همیشه طوری زندگی کردم ک طرف مقابلم نرنجه دلش نشکنه..تو کل دنیا فقط ی درخواست از بابام ب صورت جدی کردم و اونم برام انجام داده همین :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کار بدی میکنی 

نه افراط نه تفریط 

بنظرم هم باباها برای اینکه دخترشون به خودشون برسن و ناناس بشن و خوشگل باشه لذت میبرم هم شوهرا 

درک مالی داشته باش و حد متعادل بخر و لذت ببر و کیف کن و در ضمن هیچچچی و دلت نریز اصلا 

من تجربه زیاد ندارم اما از اطرافیانم دیدم پشیمون شدن

حتی اگه دلت میسوزه به خودت بیشتر از هرکس بسوزه

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  
2731

مثل منی زیاد حرفات نگه میداری 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

خوب تقصیر بقیه نیست .خودت انتخاب نکردی چون شاد دلت میخواسته وابسته باشی

شتید عزت نفس نداشتی 

شتید میترسیدی 

باید دلیل اصلیشو پیدا کنی 

این دیگه جزو خصوصیات شماست 

به مرور سعی کن عوضش کنی براش غصه نخور

بنویس بزار جلوی دید اگر مستقیم نمی تونی بگی . برای مرد خیلی دردآور شریک زندگیش حرف های دل اش رو نگه

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
مثل منی زیاد حرفات نگه میداری 

و جالبتر اینکه فوق العاده اجتماعی ام و اهل بگو و بخند و یجورایی مجلس گرم‌کن همه فکر میکنن احمقی چیزی هستم همه ی حرفامو بهشون میگم ولی نمیدونن اون ادمی ک فکر میکنن مثبت برونگراس فوق العاده درونگراس

2738
بنویس بزار جلوی دید اگر مستقیم نمی تونی بگی . برای مرد خیلی دردآور شریک زندگیش حرف های دل اش رو نگه

هرجا بریم مسافرت بریم شوهر من فقط التماس میکنه ک بخر فلان چیزو بخر هرچی میخوای بگو فقط چیزایی ک خودش میگ رو میخرم حتی اگ بمیرم بخاطر ی لباس ی شال 

و جالبتر اینکه فوق العاده اجتماعی ام و اهل بگو و بخند و یجورایی مجلس گرم‌کن همه فکر میکنن احمقی چیزی ...

من برعکس تو ام درون‌گرا کلا

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خوب تقصیر بقیه نیست .خودت انتخاب نکردی چون شاد دلت میخواسته وابسته باشی شتید عزت نفس نداشتی  ...

نمیتونم خیلی تلاش کردم بگم نشد خیلی خواستم نتونستم

خیلی کار بدی میکنی  نه افراط نه تفریط  بنظرم هم باباها برای اینکه دخترشون به خودشون برسن ...

ب خودم میرسم همیشه شیک ترین هارو میپوشم از لحاظ ارایش و ابناهم بهترینم بهترین ظروف بهترثن لباسا ولی نمیتونم بگم نمیدونم متوجه اید یا نه 

هرجا بریم مسافرت بریم شوهر من فقط التماس میکنه ک بخر فلان چیزو بخر هرچی میخوای بگو فقط چیزایی ک خودش ...

می دونستی وقتی شما یه چیزی رو می خوای و همسرتون اونو براتون محیا می کنه یکی از بهترین لذت های دنیا رو بهش می دی  

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

تعجب میکنم!! 

تو این سایت طرف داره از شدت مشکلاتی ک داره جونش ب لبش میرسه. زندگیش بیکفیته، هیچ حس مثبتی نداره، عذاب میکشه اما پیش مشاور و روانشناس نمیره!!! 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2706