2737
2734
عنوان

جاریم خیلی اسیب روانی بهم زده

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 30 پست
خب چرا میگفتن طلاق بده ؟دلیلش؟دعوا داشتن ؟ازار میرسوندن بهم؟چرااخه

نه والله دختر خوب و اروم

حسادت جاری خانم و برادرشوهر

دختره شاغله و یه کم برو و بیا داره خانم میسوزن!

بعد پدرشوهرم به این برادرشوهرم کمک مالی میکنن، وقتی برادرشوهرکوچیکم ازدواج کرد کمک اونا رو قطع کرد به اینا کمک کرد تا خونه بخرن و وام گرفت‌...

جیره شونم قطع شد حساااابی سوختن 

ببین تنها راهش اینه جلوشون اصلا حرف نزنی ، این و حس و بهشون انتقال نده زندگیت خوبه، یا از اونا سرتری ...

امیدوارم خدا دل  شوهرم رحم بندازه قبول کنه از این خونه بریم دور شم از جاریم،دعا کنید برام ممنون

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برادرشوهرم و کشیدم جایی ،خیلی باهاش حرف زدم... گفتم به حرف هیچکی گوش نده، زندگیت و نابود نکن... ...

دقیقا میدونم چی میگی خانواده شوهرم همش به همسرم میگفتن زنت زشته واقعا اثرداشت رو شوهرم و حتی خودمم دیگه باورم شده بود درصورتی که خدا میدونه خودشون شبیه گریزلی هستن چاااااق و دهن گشاااااد و سیااااااه و کوتاه بعد من بلند قد و سفید و خوش اندامم واقعا این حرفا زندگیهارو به گند میکشه

اره ناسازگاره خودش میدونه و شوهرش به ما چه مربوطه واقعا! شوهرش خودش خسته بشه اقدام میکنه... خدا خ ...

نه خدایی تاالان کسی نگف طلاقش بده. بااینکه وااقعا حتی مشاورهم گف ولش کن ایشون زن زندگی نیس‌ . ببین کلا سالی پنج شش ماه قهره و خونه نیستش. باقی سال هم درماه نصفشونیست‌ . الان برادرشوهرم وکیل گرفته میخواد جداشه. از ترس اینکه باز خانوادش نذارن ب مادرپدرشم دیگه زیادتوضیح نداده. برای اولین بار ب همسره من گفته. خسته شده قشنگ .

parasoo1989@
2731
اره مخصوصا اینکه کاری نداشته باشی و خود به خود باهات دشمن شده باشن ،من مونده تو دلم که جوابشو ندادم، ...

دقیقا درکت میکنم خیلی سخت بود برام. آخه من حتی پیشش نبودم با خواهر شوهرم توی ی اتاق دیگه بودیم

اون با شوهرم ی اتاق دیگه یهو بحثضون شده بود شروع کرد ب من فوش دادن اصلا بحث هم هیچ ربطی ب من نداشت 

من رفتم بیرون گفتم با کی هستی ؟ یهو بدتر کرد ........

منم واگذار کردم ب خدا امیدوارم که ب بدترین شکل ممکن ببینم جوابشو داده .

قطعا خدا بهتر از همه هست 

دقیقا میدونم چی میگی خانواده شوهرم همش به همسرم میگفتن زنت زشته واقعا اثرداشت رو شوهرم و حتی خودمم د ...

چطوری دلشون میاد با همنوع خودشون اینطوری کنن،زشت بود نمیومدین خواستگاری ،حسادت یکاری میکنه مادر به خراب شدن زندگی بچش راضی باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برادرشوهرم و کشیدم جایی ،خیلی باهاش حرف زدم... گفتم به حرف هیچکی گوش نده، زندگیت و نابود نکن... ...

دقیقا حرف اثرش اونقدر زیاده یه زندگی رو میتونه جابه جا کنه برا منم همین اتفاق افتاد اون قدر حرفراوردنو و بردن که کم مونده بود جدا بشیم تا الانم که تقریبا دوسال گذشته رابطه ام باخانواده همسرم مثل قبل نشده و فکر نکنمم بشه همیشه ام یه غمی تو دلم هست که کاش اون اتفاقا نمی افتاد و اون همه ناراحتی پیش نمیومد

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
امیدوارم خدا دل  شوهرم رحم بندازه قبول کنه از این خونه بریم دور شم از جاریم،دعا کنید برام ممنون

برات دعا میکنم عزیزم در طول روز خودتو زیاد سرگرم کن من تجربه اشو داشتم درکت میکنم ولی اللن تو بارداری این افکار به دخترت اسیب میزنه

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2738
چطوری دلشون میاد با همنوع خودشون اینطوری کنن،زشت بود نمیومدین خواستگاری ،حسادت یکاری میکنه مادر به خ ...

دقیقا حسادت زیادی داشتن من کلی خاستگار داشتم یکی ازشون اینا براش مرده بودن که بیاد دختر گنده اشونو بگیره بعد اینا اومدن خاستگاری من با دوزو کلک منم بله دادم فکرکردن الان من نیستم میاد این گریزلی رو میگیره اونم اینکارو نکرد اینبار اومد خاستگاری خواهرم😑😂 و خواهرم بله داد...فردای بله برون خواهرم که چندروز بعد نامزدی خودم بود یه کارهایی کردن که نگم بهتره تو تاپیکام هست.... خلاصه هنوز داغ دامادمون به دلشونه کپکای زشت بی خاصیت سر دامادمون چقدر منو عذاب دادن ازشون متنفرم

چطوری دلشون میاد با همنوع خودشون اینطوری کنن،زشت بود نمیومدین خواستگاری ،حسادت یکاری میکنه مادر به خ ...

شوهرم همش ابراز علاقه میکرد قبل ازدواج بعد از اینکه اون فامیلمون خاستگاری من اومد به دستوپام افتادن خودشو ننه اش که عاشقه منه و بله بدم بهش هزاربار اومدن خاستگاری بعدها فهمیدم همه ی حرفاشون دروغ بوده و دختری نمونده که این ازش خاستگاری نکرده باشه و رد نشده باشه😣

ان شالله خدا درهای رحمتش و به روت باز کنه...

شمام الان بارداری زیاد بهشون فکر نکن...

با ارامش دوران بارداریت و سپری کن ان شالله نی نی و به سلامتی بغل بگیری🥰😍

دقیقا حسادت زیادی داشتن من کلی خاستگار داشتم یکی ازشون اینا براش مرده بودن که بیاد دختر گنده اشونو ب ...

همون سوختن پس خاله زنکا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله خدا درهای رحمتش و به روت باز کنه... شمام الان بارداری زیاد بهشون فکر نکن... با ارامش دورا ...

ممنون عزیزم😘😘شماهم به خواستتون برسین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم همش ابراز علاقه میکرد قبل ازدواج بعد از اینکه اون فامیلمون خاستگاری من اومد به دستوپام افتادن ...

اخی عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706