2733
2734

قبلا دوست صمیمیم بود ولی بعد من رفتم یه شهر دیگه و برگشتم مشغول کار شدم و رفتم سرکار. بعد از اینکه فهمید برگشتم رفتم به دیدنش براش کادو هم خریدم، بعد غیبش زد و از دوباره پیداش شد گفت بریم بیرون، رفتیم بیرون کلا اصلا صحبت نمی‌کرد چیزی نمی‌گفت 😑فقط یه تیکه که پروند چرا اینهمه طلا میندازی؟ بعد من بدون انتظار براش کادو خریده بودم ولی مامانم بعد اینکه برگشتم خونه گفت دوستت برات چیزی نخرید گفتم نه اشکال نداره. بعد یه مدت باز پیداش نشد و با هم چت کردیم تو اینستا من بهش گفتم این هفته بریم بیرون با هم؟ البته این هفته بازدید از اداره دارم خدا کنه بهم گیر ندن اونم برگشت بهم گفت ایشالا بیان بهت گیر بدن اخراج شی 😂اینجوری نوشت با استیکر خنده منم براش نوشتم حرف دلتو زدی ای کلک، بعد اون گفت تو جوجه ی منی شوخی کردم، بعد من سین زدم دیگه هیچی نگفتم الان 6 ماه میگذره، استوری هاشو کلا از من هاید کرده! 😑ولی میدونم میره کلاس شنیون اینا، چون پیج های شنیون رفته فالوو کرده 🤦🏻‍♀️خب برای چی این رفتارا و از خودش نشون میده، به نظرتون از پیجم بندازمش بیرون دیگه کلا قطع ارتباط کنم؟ البته چند تا رفتار خیلی بد قدیم از خودش نشون داده بود خواهرم گفته بود ازش دوری کنی چون در کمینه تو رو زیر آب بکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.