2733
2739
عنوان

من از ۱۲ سالگی دیگه رشد نکردم😭💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 51 پست

هورمون رشد بزن.

زینک بخور.

شنا و بسکتبال برو عزیزم 

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

دخترا بعد پریود دیگه قدشون رشد نمیکنه اگرم بکنه نهایت ۴،۵سانت منم از۱۲سالگی به بعد رشد نکردم همون۱۶۵ موندم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خش بحالت که🥲😅 کن خیلی دوستدارم کوچولو ریزه می‌زه باشم🥲

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!      +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...    دختری که همیشه دلش می‌خواسته یه خونه زندگی واسه خودش داشته باشه یه زندگی ساده و یکی که از ته دلش دوسش داره 🥲 اگه امضامو دیدی میشه از ته دلت برام دعا کنی و یه آیت الکرسی مهمونم؟ 

ربطی به پریود نداره قد به ژنتیک بستگی داره 

منم کلاس پنجم پریود شدم ولی بعدشم کلی قد کشیدم 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2738
ربطی به پریود نداره قد به ژنتیک بستگی داره  منم کلاس پنجم پریود شدم ولی بعدشم کلی قد کشیدم&nbs ...

از ۱۲ تا۱۴ سالگی به بعد دیگه قد رشد نمیکنه تو دخترا اگرم رشد کنه نهایت۵.۴سانت.تو زود پریود شدی واسه همین

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
سلام عسیسم  خوبی تو  کجایی بیخبرم ازت🥲 یعنی فقط نقاشی بکشم بیادم میشید؟😁

مرسی تو خوبی؟

کنکور رو تا کجا پیش رفتی؟

نه بابا این چ حرفیه گلم اصلا مثل قدیم نمیام سایت🙂

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2706