2737
2739
عنوان

طلسم کردن بیاید توروخداا یکی رو برای آزارم گذاشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 48 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

محض امتحان هم که شده دعواهات رو کمتر کن، وقتیم دیدی بحث داره بالا میگیره در اتاقو قفل کن که نری توش ...

دست خدمون نیس ک مثلا چند روز پیش اصلا دعوا نبوددا همیجور بحث کردیم کردیم بعد همسرم رفت تواتاق ک لباس بپوشه یهو بخاطر همون حرف الکی کردش داد بیداد دعواا قهررر بعد دوروز خدش گف اصلا چرااینجوری شد این حرف چیه ک بخاد دعوا درست ش براش

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2742
گفتن به من سرکه تمیز 

اهاا

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ننن ولیییی چند وقت پیش تنها خونه بودم رفتن چلو آیینه خاستم آرایش کنم برم بیرون یهو همون صدا نفس ک می ...

طلسم و جادو بالین چیزا. شکسته نمیشه همون طور که کسی انجامش داده که علم داشته باید یکی هم بشکنه که به این علم وارد هست 

2740
قرآن تو خونه پخش کن حداقل روزی ۵۰ آیه با وضو چهار گوشه خونه نمک بریز هر گوشه یکی از سوره های ۴ قل ...

مرسییی بخدا از ترس تو ی چند وقت کلی وزن کم کردم خونه هم برای خدمون نمیش عوض کنم فعلا . از اینورم میگم اگر ک طلسم باشه هر چا برم خب باهام چ فرق دار

دست خدمون نیس ک مثلا چند روز پیش اصلا دعوا نبوددا همیجور بحث کردیم کردیم بعد همسرم رفت تواتاق ک لباس ...

خب شاید منشا این دعواها باشه که بیخودکی دعوا درست میشه

بنظرم از هر‌چیزی که عصبیش کنه دوری کن تا شرش از خونه ات کم بشه، البته اگه‌ واقعا باشه شایدم‌ فقط احساس ترس هست و افکارت‌ راحبه طلسم باعث میشه ذهنت گولت بزنه

در کل من اعتقاد دارم

طلسم و جادو بالین چیزا. شکسته نمیشه همون طور که کسی انجامش داده که علم داشته باید یکی هم بشکنه که به ...

خب چیکار کنمممم یعنی با دعا ایم چیزا نمیر باید برم پیش کسی ک بلده؟؟؟ بخدا از ترس اون موجود ک توخونه چندین کیلو وزن کم کردم توچند وقت

من بعضی وقتا بقره رو شب گوش میدم ،بده ؟

اره من یه همچین حسی داشتم بهم گفتن بعد از ظهر دیگه این سوره رو گوش نده تا قبل ظهر کلا قرآن بزار تو خونتون شب اثر معکوس داره منم دیگه نزاشتم روز فقط میزارم

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
خب شاید منشا این دعواها باشه که بیخودکی دعوا درست میشه بنظرم از هر‌چیزی که عصبیش کنه دوری کن تا شرش ...

صدای اون نفس ک میگم واقعیه هم من هم شوهرم شمیدیم چندین بار. چند وقت پیش پسرم دوماهشه س چهار ساعت گریه کرد بدون مکث یهو فک کن صداش اذیتش کرده بود جوری با تند نفس کشید کل خونه پیچید صداش

ننن ولیییی چند وقت پیش تنها خونه بودم رفتن چلو آیینه خاستم آرایش کنم برم بیرون یهو همون صدا نفس ک می ...

هرموقع احساس کردی اذیت میکنن سوره جن بذار

ون یکاد بگیر بنداز گردنت با چهار قل با وضو باش 

پول طلا نداری و نقره هم نمیتونی از اینا که داخل گردن میندازن سنگ ارزون دارن استفاده کن مثل سگ میترسن ازش میسوزن نمیتونن لمست کنن

اسفند هم دود کن نماز خوندنم تاثیر داره تو زندگیت تاثیرش کم می‌کنه

چهار ور خونت چهارقل و آیت الکرسی بخون فوت کن به آب همه جای خونه پخش کن

یا جبار ۲۰۶مرتبه بگو باطل بشه سحر

سوره زلزال بخون به آیه اشتاتا رسید ۳۳مرتبه اون آیه رو تکرار کن و از خدا بخواه سنگینی دعا از روت بره و کسی که دعا گرفته بره بهش و سوره رو بعد بخون و تموم کن

اینا تجربیات یک سال و نیم دست و پنجه نرم کردنه

دعا پیدا کردی بنداز تو آب روون

مو عروسک لباس عکس هیچ چیزی به غریبه نده یا قرض نده 

خوراکی به هیچ عنوان از آدمی که مطمئنی دعا گرفته نگیر نه خوراکی ن وسیله

خدا خودش کمکت کنه باطل بشه❤️

تونستی ی سر مشهدم برو تاثیر داره

2706