2737
2739
عنوان

خودکشی و ازدواج با مرد ۴۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 91 پست
چرا اینجوری باشه اصلا اونجوری نیست مردی هست که هم از خودش خونه داره هم ماشین اونم تو این اوضاع جامعه ...

من نگفتم خوب نیست ولی مناسب ازدواج با دختر مجرد هم نیست 

😏🤐🤐 اوون زنها هم مناسب ازدواج با پسر مجرد نبودن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیوانه نباش ....ازدواج با کسی که باهاش ۱۶ سال اختلاف سنی داری تقریبا ۲ دهه باهم فرق دارید فکرو ذهنیتتون باهم فرق داره باید تقریبا مال یه دهه باشید تا توسط یکدیگر درک بشید

2728
متاسفم برای شرایطی که پیش اومده برات🌸 ولی چرا ملاکت اینه که با یکی ازدواج کنی که طلاقت نده؟ مهم نی ...

عزیزم شرایط کار و تحصیل ندارم..خانوادمم خیلی اذیت میکنن..خودکشیم کردم ک دیگ بدتر!!! راستش حالم خوب نیس تو این خونه ممکنه باز خودکشی کنم ..فقط بدیش اینه سنش زیاده و اینکه میترسم‌پولشو بعد ازدواج خرج خانوادش کنه..من قیافم خوبه ولی بخاطر بیماری اعصاب تو این شهر مورد خوب برام نبود

ببخشید ناراحت نشی ولی 40سالم سن زیادی نیست خو خوبه برای شرایط شما. دید کسی که میره خوتستگاری برای دختری که خودکشی کرده و دارومصرف میکنه خیلی بده اصلا قبول نمیکنن عروسشون این شرایط رو داشته باشه. اگه مشکلت همینه خو وقتی نیاز خانواده رو تامین میکنه و پولداره چه اشکالی داره به خانوادشم برسه

2738

ببین بستگی داره به خودت . میگی مورد خوب برات نیست و شما هم بایددددد ازدواج کنی . در واقع میخوای از سختی های خونه پدریت فرار کنی درسته ؟خوب تا چقدر حاضری درمقابلش سختی های خونه شوهر رو تحمل کنی ؟ مخصوصا که داروی اعصاب هم میخوری 

منظورم اینه که این آقا به خاطر سنش یه بخش عمده ای از اخلاقاش احتمالا تثبیت شده و ممکنه زیاد تغییر نکنه دیگه . با هر چی باشه میتونی کنار بیای ؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اول روحیه خودتو درست کن بهش بایدبگی دارو اعصاب میخوری بعدا بفمهمه طلبکارنشه .بعدم ازدواج مسئولیت اور ...

بره گمشه هوف بخدا گیر افتادم از طرفی خانوادم میخان بندازنم بیرون از طرفی نمیتونم کار کنم دستم ب جایی بند نیس بخدا گیر کردم تو گل

نکن اختلاف سنیتون زیاد منو شوهرم همین قدر اختلاف داریم اصلا چیزی به اسم زندگی مشترک نداریم

در عوض من دونفر مرد رو میشناسم که هر کدوم با یه زن چند سال از هودشون کوچیکتر مثلا یکیش 11سال ویکیشم 16سال از خوذش کوچیکتر زن کرفته 

بیاین ببینین چه زندکی ماشاالله چقدر هم به خانماشون احترام میزارن.

یعنی زن هاشون بگن بمیر میمیرن.بمون میمونن تا همین حد

تو هر کاری هم نظر اول واخر رو همسراشون میدن.

من همش میگم ماش بامردی ازدواج میکردم کهذچتد سال از خودم بزرگتر بود.

اگه خاستگارت دوست داره و خیلی تمایل داره بهت 

خب ی مدت باهاش آشنا شو اخلاقش خوب بود انسانیت داشت قبول کن .

انشاءالله ک به حق امام حسین هر چی صلاحت هس همون بشه توکلت بخدا خودتو بسپار بخدا.

خدایا شکرت🙏
اگه خاستگارت دوست داره و خیلی تمایل داره بهت  خب ی مدت باهاش آشنا شو اخلاقش خوب بود انسانیت دا ...

قربونت از نظرت حس خوب گرفتم بخدا راهی نداشتم وگرنه قبول نمیکردم...از خدا میخام به حق این اذان خودش کارمو درست کنه میدونه راهی ندارم

عزیزم شرایط کار و تحصیل ندارم..خانوادمم خیلی اذیت میکنن..خودکشیم کردم ک دیگ بدتر!!! راستش حالم خوب ن ...

بیماری اعصاب درست میشه  پیش روانشناس خوب برو شاید اصلا لازم نباشه داروهاتو ادامه بدی🌸  میدونم خانواده ها گاهی بخاطر ترس از آبرو ممکن به این ازدواجا تن بدن  الان تو گوشت میخونن ک اگه ازدواج نکنی میمونی رو دستمون  سعی کن چند روز ب خودت فرصت بدی درست فکراتو بکن اینم بدون اون اقا حتما از لحاظ مالی خانوادشو ساپورت میکنه حتا اگه متاهل باشه  از نظر من البته! 

تو لیاقت یه زندگی شاد رو داری و کسی ک دوست داشت باشه این فرصت رو بخاطر حرفای اطرافیان از خودت نگیر

من نگفتم خوب نیست ولی مناسب ازدواج با دختر مجرد هم نیست  😏🤐🤐 اوون زنها هم مناسب ازدواج با پ ...

اتفاقا این آقا به گفته ی اسی هم ماشین داره و خونه و شغل مناسب و‌خودش هم مجرده ؟الان تو‌جتمعه ی ما یه کیس اینجوری که مجردم هست و قبلا ازدواج ناموفق نداشته چرا باید بره یه زن بیوه بگیره به نظرم اگر اعتیاد نداشته باشه دخترهای زیادی حاضرن با سن کم با این آقا ازدواج کنن و از خداشون هم هست الان که سن ازدواج خیلی بالا رفته اکثرا دخترها بالای ۳۰ ازدواج میکنن سن ۴۰ برای آقا سنی نیست دیگه 🤭🤭🤭

2706