2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل چیه دوست عزیز 

شما وکیل هستی

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈
2731
بله سوالتونو بفرمایید 

خواستم بدونم دادگاه شنبه بازه یا نه؟

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈
خواستم بدونم دادگاه شنبه بازه یا نه؟

عجیبه واقعا سوالتون ولی بله باید باشن ولیکن فکر نمیکنم وقت دادرسی باشه چون احتمالا قاضی کشیک فقط باشه علی البدل هم بیاد کار خاصی نمیکنه وقت کوتاهه 

عجیبه واقعا سوالتون ولی بله باید باشن ولیکن فکر نمیکنم وقت دادرسی باشه چون احتمالا قاضی کشیک فقط باش ...

چرا سوالم عجیبه ؟ بخش اجرای احکام هستن ؟ از این نظر پرسیدم که شنبه میان تعطیل هستش

2738
چرا سوالم عجیبه ؟ بخش اجرای احکام هستن ؟ از این نظر پرسیدم که شنبه میان تعطیل هستش

دوست عزیز این سوال رو از وکلا نمی پرسند ولیکن با توجه به اداری بودن سیستم رسیدگی احتمالا کارتون راه نیفته . بهتره روز بهتری تشریف ببرید کلا 

دوست عزیز این سوال رو از وکلا نمی پرسند ولیکن با توجه به اداری بودن سیستم رسیدگی احتمالا کارتون راه ...

. خیلی ببخشید . مشکل من اینه که یک نفر از ما شکایت داشت بابت یه مبلغی ، حالا ما خودمون با تو آقا به توافق رسیدیم که اون مبلغ قسطی کنیم و هر ماه بپردازیم . الان اقساط تمام شده است به نظر شما اون شاکی باید بیاد رضایت بده یا اینکه  رسید  اقساط پرداختی رو ببریم دادگاه خود به خود شکایت لغو میشه؟