2737
2734
عنوان

چرا هیچکس عاشق من نمیشه؟🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 40 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد که آدم ، یک مشت اسکل، چند وقت پیش من یک تایپک زدم ، طرف اومد همش درخواست داد، داخل تایپک گفت، در ...

خداروشکر به من درخواست نمیده کسی

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2728
خدا روشکر بهتر، البته من این اینجا دوستای خانوم خیلی خوبی پیدا کردم ، 

اهوم خیلیم عالی

من هیچ دوست خانمم ندارم 

کلا تهی ام😄😄

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2740

کسی نباشه بهتره تا تو یه برزخ گیر کنی

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
برای اینکه روابط گسترده و خوبی داشته باشی  میدونی باید چیکار کنی ؟ اولین اصل اینه که تلاشی نخو ...

دقیقا چقد قشنگ گفتی، 

دقیقا رابطه من اکسم، باهم همکلاسی بودیم، کارآموزیم یکجا بودیم نزدیک شش سالی از صبح تا عصر کنار هم بودیم، ولی بدتر باعث دلزدگی، شد....کلا انگاری دیگه جذابیت نداشتم ، حریمی نداشتیم، کوچیکترین چیزیک باعث میشد از هم دلگیر شیم،