2733
2739
عنوان

چشم زخم واقعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 93 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم وقتی کسی چشم زخم شدید بهش میخوره جن وارد زندگیش میشه پس باید نمازهاتو سروقت بخونی و سوره ی بقر ...

وایی من ک ازدواج کردم عموی همسرم توقع داشته ک دختر اونو بدن ب شوهرم حالا میدونم اونا زیاد مارو چش میزنن و حسودیشون میش چند وقتیه ی صدای نفس عجیب غریبی توی خونمون میاد ممکنه براهمین باش انگار یکی توخونمون نفس میکش ولی مانمیبینیم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
وایی من ک ازدواج کردم عموی همسرم توقع داشته ک دختر اونو بدن ب شوهرم حالا میدونم اونا زیاد مارو چش می ...

حالاشایدچشم نظرازخانواده عمونباشه، خیلی هانگاهشون، هم اثرداره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
متاسفانه کاملا تو دیده و نمیشه کاریش کرد

خب بقیه که تو زندگیتون نیستن یا شما میگی یا شوهرت،،، از زندگیت شوهرت بچه ت تعریف نکن،،، چیزی خریدی کاری کردی نزار کسی بفهمه،،،

حرز امام جواد خیلی خوبه که همراه داشته باشید

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2740
مادرم میگم نظرت بگیره ببینه چشم خوردی یا ن

توزوخدا برای منم میش بگیری برات صلوات میفرستم توروخداااا قسم میدم . من باخمسرم ک ازدواج کردم عموی همسرم توقع داشته ک همسرم دختر اونو بگیره حالا میدونم حسودیشون میش ب ما و چشم میزنن چند وقتی هس احساس میکنم چیزی توخونمون صدا نفسش میاد 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
حالاشایدچشم نظرازخانواده عمونباشه، خیلی هانگاهشون، هم اثرداره

نمیدونم بخدا آنقدر دعوام میش باهمسرم انقدررر یهویی الکی مشکل پیش میاد برامون 

وایی من ک ازدواج کردم عموی همسرم توقع داشته ک دختر اونو بدن ب شوهرم حالا میدونم اونا زیاد مارو چش می ...

ممکنه از چشم زخم باشه یا اینکه دعایی طلسمی براتون گرفته باشن البته مطمئن نیستم چاره همه این ها فقط نماز و قرآن هست حتی اون روحانی گفت اسفند دود کردن گناهه ولی سیاهدونه رو اگه روش دعا بخونی و دود کنی اون موجودات اذیت میشن گفت باید روزی دودفعه سیاهدونه دود کنم روزها سوره ی آل عمران گوش کنم شبها سوره ی بقره هر روز با آب سرد غسل کنم 

توزوخدا برای منم میش بگیری برات صلوات میفرستم توروخداااا قسم میدم . من باخمسرم ک ازدواج کردم عموی هم ...

چشم عزیزم میگم بگیره برات 

ما حروم لقمگیِ رفیقمونو  جلو جنس مخالف دیدیم :)      ور کسی بمیر ک وشت تب کنه
ممکنه از چشم زخم باشه یا اینکه دعایی طلسمی براتون گرفته باشن البته مطمئن نیستم چاره همه این ها فقط ن ...

وقتی دور میکنم دعا چی بخونم ؟ 

2706