2737
2739
عنوان

پدرمادر پیرتون جایی بخوان برن کی رانندگیشون میکنه؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 49 پست
درکت میکنم عزیزم ولی متاسفانه سیستم خونوادتون همینه اینجوری که اصلا نباید انتظار داشته باشین

انقد غصه پدرمادرم میخورم.  چندبار باهاشون رفتم جایی.اشک تو چشام جمع شد یدفه پدرم میزنه رو ترمز.  دنبال مسیر میگرده.  یا اشتباه میره و دور میزنه مدام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار برادراتو تایید نمیکنم ولی اینکه شمام بگی من مشکلات خودمو دارم وظیفه ای ندارم ولی اونا دارن خب حر ...

من کی گفتم وظیفه ای ندارم.  میگم رابطه شوهرم و بابام بده.  وگرنه من از خدامه بابام ماشینش بده شوهرم براش برونه.  بابام فقط میگه داداشام.  حتی اون دامادامون رو هم از شوهر من بیشتر قبول داره ولی اونام همین جور سرد هستن

بر عکس من هر کی میبینم باباش پیر شده پسرا میان میبرنش دکتر.  براش رانندگی میکنن

ما ۴تاخواهریم ۲تا برادرداریم، دکتر بیرون خرید همه چی ماهستیم نهایت خیلی داداشا لطف کنن یه پولی براشون بریزن اونم خواهرم زنگ میزنه بهشون گوشزد می کنه ،بابام اتاق عمل بود یکیشون رفته بود با برادرزناش تفریح یکی هم برای بچه اش تولد گرفته بود کافه مادخترا توبیمارستان اسیر بودیم

2742
چه برادرا خوبی.  خدا خیرشون بده.  دستشون رو سر داداشا من

البته برادرها هم‌خودشون کاروزندگی دارن. اگر بعضی وقتها نتونن ببرنش، بابام تا یک هفته به همه میگه من بی کس وکارم.هیچکس نمیاد یه سر بزنه منو ببره فلان جا...‌وقتی سن بالا بره حوصله کم میشه. میشن مثل بچه های غرغرو وکم صبر.. ولی ما چیزی نمیگیم.

پارسا پسرمامان😍
ما ۴تاخواهریم ۲تا برادرداریم، دکتر بیرون خرید همه چی ماهستیم نهایت خیلی داداشا لطف کنن یه پولی براشو ...

بازم خوبه شما چهارتا خواهر با هم و متحد بودید.  من تنهام تو این مسیر زندگی. خواهرام و داداشام عین غریبه هفت پشت

البته برادرها هم‌خودشون کاروزندگی دارن. اگر بعضی وقتها نتونن ببرنش، بابام تا یک هفته به همه میگه من ...

چه خوب که پر درک هستید خداخیرتون بده.  دقیقا همین طور بدنشون که ضعیف میشه اعصاب و حوصله هم نابود میشه.  دلشون میخواد دورشون شلوغ باشه

2740
خودت پشت ماشین نمیشینی؟

نه زیاد اونم پراید داغون خودمونو اما شوهرم بیشتر بلده. بابام حتی جایی بخواد بره میگه برسونمت.  از من حساب نمیبره که من بگم ماشین نرون منو شوهرم بیایم برات برونیم.  حتی سر مریضی هاش چقد گفتم دکتر ببریمت.  گفت نه زنگ بزن داداشات بیان.  تاپیکای خیلی قبلترم هست بخون

2706