2733
2734

چند روز پیش من عضو یک کانال صندوق وام خونگی شدم 

بعد مدیر گروه اول کارش گفت اگر کسی کسب و کار خانگی داره یه مقدار پول میگیرم وبرای کسب و کارتون تبلیغ میزارم استوری

مبلغ کم بود ۴۰هزا تومان

من تا براش واریز کردم خطمو بلاک کرد دزد بود بنده خدا 

از طرفی هم زشت بود من برای ۴۰هزارتومان برم شکایت کنم

برای رضای خدا اومدم به اعضای کانال ۲۵میلیون وام 

زنگ زدم که این خانم پول منو خورده

توروخدا احتیاط کنید که خدای نکرده پول شماهم بره

الان اون خانم کلاهبردار

از من شکایت کرده که آبروی منو داخل فضای مجازی بردی وقانون حق رو به اون داده گفته نباید حتی اگر کسی کلاهبرداری کرد آبروش رو داخل فضای مجازی ببرید 

بچه ها بخدا نیت من خیر بود الان مقصرم باید جریمه نقدی هم بدم به اون خانم

وای چه بد🥺🥺🥺

چه قانونای مضخرفی داریم ما خدایی 

چقد باید بدی؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حالا بابام شوهرم رفتن پلیس فتا که رضایت بگیرن ازش منتظرم بهم زنگ بزنن ببینم چکار کردن

انشالله ک رضایت بده 

مگفتی چقد باید خسارت بدی

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ای خداااا حقیقتا سخته  اشکال نداره گلم چقد باید بدی

از دیشب تا حالا دارم گریه میکنم زورم میاد بخدا پولم رفته الانم دوباره باید بهش پول بدم ....هنوز بهم زنگ نزده شوهرم ولی احتمالا ۵میلیون

2740
دقیق نمیدونم گلم ولی احتمالا ۵میلیون

خدا لعنتشون کنه🤦‍♀️چجوری این پولا از گلوشون پایین میره نمیشد انکار کنی؟

خدا لعنتشون کنه🤦‍♀️چجوری این پولا از گلوشون پایین میره نمیشد انکار کنی؟

الان به شوهرم زنگ زدم میگه گفته شنبه حتما خانمت باید بیاد از من عذر خواهی کنه من شنبه باید برم پلیس فتا 

بخدا دلم نمیاد برم از کسی که کلاهبرداره عذرخواهی کنم اشک هام بند نمیاد

دوست عزیز اولا شما بایستی متقابلا علیه ایشون شکایت میکردین به جرم کلاهههبرداری قابل پیگیری هستش و دوم اینکه با اینکه عمل شما چون با تلفن شخصی مخاطبین هم هست و جایی منتشر نشده مصداق نشر اکاذیب نیست و حتی هر چه گفتین اولا به مصابه احسان بوده تا کسی گول اون شخص کلاهههبردار رو نخوره و براحتی میشه حکم رو عوض کرد 

دوست عزیز اولا شما بایستی متقابلا علیه ایشون شکایت میکردین به جرم کلاهههبرداری قابل پیگیری هستش و دو ...

به نظرتون شنبه برم عذرخواهی کنم؟چکار کنم به نظر شما

به نظرتون شنبه برم عذرخواهی کنم؟چکار کنم به نظر شما

دوست عزیز من از کیس شما اطلاعاتی ندارم ولیکن تجدید نظر خواهی کنید و متقابلا ایشون رو شکایت کنید 

مانور متقلبانه + اخذ مال از شما =  کلاههبرداری 

2706