2737
2734
عنوان

کسی اسم مذهبی خودش رو عوض کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 69 پست
دیگه الان چند سالیه ک اسم های مذهبی هم عامه پسند شده اون قدیما بود که یه عده زیادی اسم مذهبی دوس ند ...

داری برعکس میگی قدیما مذهبی دوست داشتن الان فقط یه سری آدم این اسمارو دوست دارن 

دوندگیش خیلی زیاده چون اسمت مذهبیه باید دادگاه بریو فلان.اسمت خیلی ام قشنگه قربونت بشم ولی اگه حنارو خیلیییی دیگه دوس داری بگو به اون اسم صدات کنن

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زهرام  حنا رو خیلی دوست دارم.. چجوری عوض کرد میدونی دردسرش زیاد بود

به خدا که قشنگ ترین اسم رو داری از نظر من 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2728
زهرام  حنا رو خیلی دوست دارم.. چجوری عوض کرد میدونی دردسرش زیاد بود

نامه روانشناس ببر مبنی بربار خاطرات و استرس و فلان خودش بلده چی بنویسه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
سلام، عزیزم درباره اسم زینب اطلاعی ندارین که چطوره؟

عزیزم تغییر نام های ائمه به دشواری قبول میشه

اگه از طریق اداره ثبت تغییرنام نتیجه نده

باید بری دادگاه درخواست بدی که معمولا درنهایت رد میشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

میشه بپرسم دلیلتون برا عضو شدن در نی نی سایت چیه

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
داری برعکس میگی قدیما مذهبی دوست داشتن الان فقط یه سری آدم این اسمارو دوست دارن 

منظورم از قدیما ده ساله پیشه نه بیشتر ک یه جوی راه افتاد ک اسمهای مذهبی عوض میکردن

ولی یه مدته عادی شده اوضاع

یه دلیلشم سریال های ترکی ک توش زهرا،زینب زیاده

این کاربری دست دو نفر هست

و البته خدا و پیامبر . اونقدر این اسم حرمت داره که از وقتی این نام روی بچه گذاشته می شه باید نه تنبیه اش کنند . نه توبیخ . نه حتی صدا شونو والدین روش بلند نکن . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706