2737
2739
عنوان

داداشم مجرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3576 بازدید | 160 پست
دقیقا الان میرم خودم مخشو میزنم زنش میشم 😐😂😂🤌🏻

والا۲۰م درآمدشه😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
اتفاقاقدبلندی بدی های خودش روداره مثلابارداری های سختی دارند ۹ماه بایدبخوابن کلاباردارشدنشون هم س ...

ولی هر لباسی بپوشن خوبه و بهشون میاد وزن‌شان زیاد بشه معلوم نبست

یک 175 ای مغرور😂😂😂😂

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

داداش منم مجرده 

بیشتر از۳۴ سالشه 

هر دختری هم معرفی میکنیم نمی‌خوااد 

جدیدا میگه میخام تنها زندگی کنم😔

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
دقیقا الان میرم خودم مخشو میزنم زنش میشم 😐😂😂🤌🏻

مخ کیو؟ 

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
2740
چه شغلی که تو ۲۴ سالگی ماهی ۱۵۰ ۲۰۰ درآمدشه؟

کارگاه که داره کارش صنعتیه تازه کجا رو دیدی یه خط دیگه میخاد اضاف کنه درآمدش دوبرابر میشه 😂😂😂

ولی هر لباسی بپوشن خوبه و بهشون میاد وزن‌شان زیاد بشه معلوم نبست یک 175 ای مغرور😂😂😂😂

😁😂🤣🤣🤣🤣

اتفاقاقدرکوتاه همه نوع لباس میتونن بپوشن

شماهاتاپ وشلوارک بپوشون کل مجلس میترکن ازخنده

یه۱۶۰سانتی نمک😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
شماره اینو بدین به من😐😂😂🤌🏻

ازاسی بگیر😁😂🤣🤣🤣🤣

اسی بیا یکی از این گل رو تو تایپیک واسه داداشت انتخاب کن تمومش کن

من حرفی ندارم. همه شوخی مبکنن😂😂

اسی بیا یکی از این گل رو تو تایپیک واسه داداشت انتخاب کن تمومش کن

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دارم شوخی میکنم با یکی از دوستان درمورد داداشتت 

😂😂

2706