2733
2739
عنوان

چگونه خوشبو باشیم🤧🤧🤧❤

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 23 پست
من هرروز دوش بگیرم موهام وز میشه بخاطر شامپو شامپو هم هرروز نزنم ک تمیز نمیشم🙁

منم همین مشکلو داشتم موهامو مصری کوتاه کردم و بعدش کراتین کردم الان هر روز فقط یکربع وقت میزارم یه دوش سریع میگیرم و موهامم سریع خشک میکنم

هرروز تمیز و راحت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین راهکار زیاده،همشو باید انجام بدی،اول اینکه لباسهاتو با یه مایع یا پودر خوشبو بشوری،توی کفشت بو گیر کفش بزنی،که هم پودری شو دارن هم به صورت اسپری هست،هر روز جوراباتو بشوری،دوش بگیری مام و عطر استفاده کنی،کرم دست و صورت بزنی،مسواک بزنی بیرون میری آدامس تو دهنت باشه،سیر و پیاز و،،، هم موقعی که قراره مهمون بیاد یا جایی میری نخوری،لباس زیرتو روزی دو بار عوض کنی،اینم در نظر بگیر هروقت دیدی بیرون بودی عرق کردی حتما لباس بیرونی رو بشور،نگو تازه امروز پوشیدم

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2742

وای تروخدا حرفش هم نزن که از خودم بدم میاد،مریض شدم انقدر عرق کردم که نگو با اینکه پریروز رفتم حموم اما یه وضعی ام که و حتی نمیتونم بلند شم،از سفر برگشتم تمام وسایلم ریخته گوشه اتاق یه کوه لباس،تمام کت نو هام چروک شده😭

انقد عرق کردم روتختی هم خیسه از شدت گلو درد دارم میمیرم،دلم حموم میخواد اما نمیتونم برم وای خدایا 

برای خوشبو بودن اسپری رکسانا بزن،حمام برو،لباس زیرت رو دائم عوص کن،همیشه شیو شده باش به خصوص نواحی خصوصی و زیر بغل،لباس های پلاستیکی نپوش،توی آفتاب لباس تیره نپوش،منم دعا کن راحت شم از این درد

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

عزیزم موهای زیربغلتو لیزر کن این خودش کلی تاثیر داره

بعد هر روز صبح زیر بغلتو بشور و بعدش مام ژله ای برند ژیلت بزن مدل ۴۸ ساعتش که توش دون دونای آبی داره

بهت قول میدم حتی یه ذره ام بوی بد نمیگیری و لباساتم خوشبو میمونن

هر روز بدنت رو بشور 

موقع بیرون رفتن بادی اسپلش بزن 

روی مانتوی بیرون تمیز ادلکن خوب بزن 

دندوناتون رو چک کنید 

موهاتون اگه خیلی کم چرب شده شامپو خشک بزن قبل بیرون رفتن 

ی آرایش ساده 

خودم اینا رو میدونم ولی حس آرایش نیست خخخ

من خودم بجای مام سورملینا گرفتم خدایی خوبه

2740