2737
2739
عنوان

خونه ی صد متری کوچیکه ؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4383 بازدید | 169 پست
مشکل چشم و هم چشمی هست و معلومه که میخواد بالاتر از خونه پدریش باشه خونه شوهرش...

با دختر خالش رقابت دارن ،من داداشم معلمه ولی شوهر اون کارمند بانک هست،خونه ی اونا صد متری هست ولی عروسمون دوس داره بزرگتر از اون باشه خونشون.ولی اونا خونه ی خودشون هست

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خونم ۶۰ متر با یه اتاق  خیلی کوچیکمه  دلم میخاد مبلام و تختم بندازم دور که بتونم توخونه ...

عزیزدام انشاالله خونه بزرگ میخری،پذیراییت چند متره

خونه صد متری قطعا دو خوابه س  یه خوابش واسه بچه شون حالا کو تا بچه بزاعه

آره دوتا اتاق ۱۲داره با کمد دیواری

2738

همسر من موقعی ک خونه اجاره کرد نظر منو نخواست با باباش و داداشش رفت اجاره کرد وقتی هم حرید گفت بابام خریوه باز نظر من نخواست .تا اخر عمر دلچرکینم و حالم بهم میخوره ربطی ب توقع عرکس نداره اصلا خونواده عروس تو کپر باشنم حقشه خونشو خودش انتخاب کنه .مدل حرف زدنت جوریه ک انگار از سرش زیادیه ولی دیگ خونه اجاره ایو حداقل باید نظر همسرشو میخواست

کاربری دست دو نفر👧
با دختر خالش رقابت دارن ،من داداشم معلمه ولی شوهر اون کارمند بانک هست،خونه ی اونا صد متری هست ولی عر ...

پس مشکل معلوم شد...بهر حال داداشت باید بدونه با کی ازدواج کرده ببینه میتونه این زندگی رو تحمل کنه یا نه...

2706