2733
2739

بیام اینجا تاپیک بزارم باردار بودم......۴ روزه از پریودم گذشته 

علائم خاصی ندارم سر بارداری قبلی که سقط شد کلی علائم داشتم اما الان هیچ😔

منم امروز 5هفتم تموم شد و هیچ علایمی ندارم ماه قبل کلی علایم داشتم و پریود شدم نگران نباش عزیزم اصلا ب علایم نیست.بیبی چک نزدی؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی🌿💚(میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنی؟🥹🫧)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بحق مهدی باردار باشی ، هیچ علامتی نداری؟

عزیزم خسته شذم راستش جوش زدم خوب شدم صبحم یه دلپیچه و درد تخمدان شدید گرفتم الانم ترشحانم یکم به زردی میخوره....نمیدونم دیوونه شدم شایدم قهوه ای ولی نه قهوه ای نبود زرد بود خیلی کم.....یا حضرت زهرا

2728
عزیزم خسته شذم راستش جوش زدم خوب شدم صبحم یه دلپیچه و درد تخمدان شدید گرفتم الانم ترشحانم یکم به زرد ...

قربونت عزیزم اینقدر استرس نگیر آروم باش خب.اگه خدا بخواد اون بچه تشکیل شده اینقد بی قراری نکن ودنبال نشونه نباششش

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
آخه من سر بارداری قبلیم علائم داشنم که سقط شد

همه بارداریا مثل هم نیستن گلم..منم سر دخترم از چند روز قبلش دهنم مزه فلز میداد و حالت تهوع داشتم و مطمعن بودم باردارم بیبی چکمم روز موعد پررنگ شد

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی🌿💚(میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنی؟🥹🫧)
2738