2737
2734
عنوان

خواب دیدمم...

338 بازدید | 21 پست

خواب دیدم دوقلو باردارم . رفتم سونوگرافی خیلی استرس داشتم کع سالم نباشن .. دکتره اومد بیرون  گف از من تو سالم ترن .بعد نشونم داد تصویر رو . دوتا هم پسر بودن

اومدم بیرون رفتم پیش یه مردی  که  شوهرم  بود نشستم و بعش گفتم من ارزو داشتم دوقلو  داشته باشم به ارزوم رسیدم ...

اون شوهر خودمم نبود ، نمیشناختمش  در واقعیت نمیدونم کی بود ...

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

@سوده1360    

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام منم یه خواب بد دیدم میترسم کسی تعبیر خوب بلده بکنه. میگن تعبیر خواب مهمه

منم خواب دیدم که  زن دوست شوهرم جلو همه میاد ابرومومیبره میگه باشوهرم درارتباطی اینقدر گریه کردم میگفتم نه به خدا باور نکرد التماسش میکردم  ابروم رو نبره چند ساله از خانمش خبری ندارم نمیدونم چرا این خواب رو دیدم

@سوده1360    

بسم الله الرحمن الرحیم

دو غم بزرگ میاد توی دلتون که حل میشه اما زمان میبره. خودتون فکر میکنین این غم از جانب همسرتونه اما در واقع از جانب همسرتون نیست.

صدقه بدین برای رفع غم و اندوه عزیزم

2738
بسم الله الرحمن الرحیم دو غم بزرگ میاد توی دلتون که حل میشه اما زمان میبره. خودتون فکر میکنین این غ ...

خواب دیدم بدون هیییچ رابطه و اقدامی با همسرم حامله شدم و خییییلی خوشحال بودم خیییلی 

شکمم خیییییلی بزرگ شده بود و میگفتم دوقلو همسرم خبر نداشت میخواستم بگم خوشحالش کنم 

تو دلم میگفتم پسره بچم

بسم الله الرحمن الرحیم دو غم بزرگ میاد توی دلتون که حل میشه اما زمان میبره. خودتون فکر میکنین این غ ...

عزمزمه میشه بگی خواب فوت بردار چی میشه چون من تو ده روز دوبار خواب دیدم یبار خواب بردار کوچیکم رو که خیلی با صدای بلند گریه میکردم براش

اون یکی هم برادر بزرگم بود

سلام منم یه خواب بد دیدم میترسم کسی تعبیر خوب بلده بکنه. میگن تعبیر خواب مهمه

نباید به هر کسی بگین ..آشفته بوده پس به کسی نگو که بد تعبیر کنن صدقه بده و ذکر بکو خیره تمام .. بعضی ها هم میگن برای آب بگو

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
منم خواب دیدم که  زن دوست شوهرم جلو همه میاد ابرومومیبره میگه باشوهرم درارتباطی اینقدر گریه کرد ...

بسم الله الرحمن الرحیم

اگه توی خواب با ایشون حالت دعوا داشتین، به زودی خبر بیماری ایشون بهتون میرسه. براشون صدقه بدین.

اما اگه فقط حالت دفاعی داشتین، بهتره مراقب اطرافیانتون باشین و دوست رو از دشمن تشخیص بدین که بهتون ضربه نزنن. چون برخی اطرافیانتون آدمهای خوبی نیستن

خواب دیدم بدون هیییچ رابطه و اقدامی با همسرم حامله شدم و خییییلی خوشحال بودم خیییلی  شکمم خییی ...

بسم الله الرحمن الرحیم

اگه شکم بزرگتون به معنای این بوده که نزدیک زایمانتونه تعبیر خوابتون این میشه که از چیزی ناراحتین و به زودی ازش فارغ میشین و خیلی خیلی شاد میشین.

اما اگه اول بارداری بودین، به معنای غمیه که فعلا گریبانگیرتونه اما به خوبی حل میشه

عزمزمه میشه بگی خواب فوت بردار چی میشه چون من تو ده روز دوبار خواب دیدم یبار خواب بردار کوچیکم رو که ...

بسم الله الرحمن الرحیم

این نوع خوابها به دو صورت تعبیر میشن.

اول اینکه: کار خیری از طرف والدین شما یا برادران شما انجام شده که موجب طول عمر برادران عزیزتون میشه.

برای تعبیر دوم بهتره صدقه بدین و این صدقه رو تا سه بار تکرار کنین.

2706