2737
2739

بچه‌ها من از ورزش کردن منع شدم مشکل دارم وزنمم خیلی سخت پایین میاد۸۶شده بودم امروز رفتم روی ترازو دیدم ۹۰شدم😭 انگیزه ندارم برای لاغر شدن دکتر متخصص تغذیه گفت خیلی بد وزنت پایین میاد آمپول میلتاید مینویسم استفاده کن ولی گیر نیاوردم اعصابم بهم ریخته اینقدر خودم و فحش دادم مشکل کمر و زانو دارم زخم معده دارم تحرکم در حد کارای خونس نمیدونم چیکار کنم 😔 درمونده شدم😭

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم دوره تربیت بدن آگاه نجمه جمشیدی شرکت .من و خواهرام هرکدوم ده پونزده کیلو کم کردیم.تحقیق کن تو ای ...

دیگه نا امید شدم 😭

2731
کارایی این آمپول چیه

والا نمیدونم دکتر گفت پیدا کن بگیر وزنت خیلی به سختی پایین میاد حتما تهیه کن گیرم نیومد 

دیگه نا امید شدم 😭

ناامیدی بدترین چیزه.دختر میگم ما اینهمه لاغر شدیم.باور کن اصلا هم سختی نداره.بلکه خیلی ام شیرینه .وقتی میبینی داری سایز کم میکنی و هرکسی میبیندت ،بهت میگه ،انگار میری رو ابرااا

والا نمیدونم دکتر گفت پیدا کن بگیر وزنت خیلی به سختی پایین میاد حتما تهیه کن گیرم نیومد 

نترس بابا اگه نمیتونی تحرک داشته باشی زنجبیل تازه وبرگ نعنا وخیار و لیمو ی تازه رو خورد کن بریز تو آب بذا یخچال هر دفه تشنه شدی بخور خیلی هم خوشمزست تمام چربیاتو آب میکنه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2740
ناامیدی بدترین چیزه.دختر میگم ما اینهمه لاغر شدیم.باور کن اصلا هم سختی نداره.بلکه خیلی ام شیرینه .وق ...

چیکار کنم عزیزم راهنمایی کن خدا شاهده دعات میکنم خسته شدم از این وضعیت 😔🙏

نترس بابا اگه نمیتونی تحرک داشته باشی زنجبیل تازه وبرگ نعنا وخیار و لیمو ی تازه رو خورد کن بریز تو آ ...

عزیزم برای زخم معده بد نیست ؟

چیکار کنم عزیزم راهنمایی کن خدا شاهده دعات میکنم خسته شدم از این وضعیت 😔🙏

اولش خواهر من اتفاقی تو اینستا دیده بود.که خیلیا تو پیج نجمه جمشیدی،از قبل و بعد شرکت در دوره شون عکس گذاشته بودن و لاغر شده بودن.با پشتیبانی حرف زد و کامنتارو دید،گفتیم خب امتحان کنیم.ما هممون چاقیم.یعنی با آبم چاق میشیم.مثل تو خسته بودیم.اونموقع که ما ثبت نام کردیم،۴۰۰ تومن بود.تو دو یا سه هفته کاملا نشون داد لاغری 

ببین یه سری اصول رو تو ده تا وویس یا ۲۰ تا،دقیق یادم نیست.بهت میگه.مثلا نوشیدن آب گرم ،آرام جویدن،پیدا کردن نقطه ی گرسنگی و نقطه سیری،درجات سیری و .... نمیتونم بهت بگم بیشتر از این.مدیونی داره.اما امتحان کن.ضرر نداره.تو که همه راهارو رفتی،اینم برو .ایشاله لاغر شدی ،دعام کن.واسه حاجت رواییم دعا کن عزیزم.موفق باشی

2706