2733
2739
عنوان

میخوان منو ببرن پیش دعا نویس...

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 92 پست
نظرمراجع روسرچ کن ببین چی گفتن درمورددعاگرفتن فقط رفتی اونجانگواعتقادنداری طرف بعدامیگه چون اعت ...

خخخ باشه قشنگم ♥️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب از کجا بفهمم موکل داره یا نه ؟ من چند سال پیش مادر شوهرم منو برد لای کتاب واسم باز کرد اقاهه گفت ...

شاید به خاطر این که به این ها مراجعه کردبد وافعا موکل وارد زندگی تون شده 

اگر این طور هست چله سوره بقره بردار هم بخون و هم گوش کن و یک روز فراموش نشه اما قبلش سه بار آیت الکرسی رو بخون 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
من شنیدم بچه آدم موجودی میشه به اسم جنسان  اگر هم خرافات باشه بالاخره پای شیاطین رو به زندگی ب ...

منظور از سوره های قرآنی چیه؟

خب من چنتا چله گرفتم...

حتی موقع ivfب همه ی اماما متوسل میشم

اما نشده

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
دومی چقد قشنگ بود🥹 ن راستش ، ولی چله دعای عهد ، حدیث کساء ، زیارت امین الله گرفتم اما به حاجتم نرس ...

چله زیارت عاشورا بگیر ثوابشوهدیه کن به شهید نوید صفری

این بزرگوار قول داده هرکی به نیتش زیارت عاشورا بخونه هرجوری شده اونو به ارزوش برسونه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
دعا نویس نمیخواد که.. به آیه، رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین ،،عمل کن..روایت داره مخصوص فرزندآور ...

چطوری ؟ کاش بیشتر توضیح میدادی🥹

همه چیز تو زمان خودش اتفاق میوفته  شاید هنوز زمانش نشده . بیخیال این‌چیزا فقط پولتو دور می‌ری ...

والا تو این چند سال پولمو ریختم تو جیب دکترا هیچی نشد

پول کمی هم نیست هر دفعه ۱۰۰ میلیون...

اما خب ‌خودش گفته از تو حرکت از من برکت...

دیگه امسال می‌خوام برم اسپرم اهدایی بگیرم 🥲

منظور از سوره های قرآنی چیه؟ خب من چنتا چله گرفتم... حتی موقع ivfب همه ی اماما متوسل میشم اما نشد ...

منظورم این هست این بار به جای دعا، چله های سوره های قرآن بردارید 

مثل سوره بقره 

يا چله سوره یونس

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2740
خیلی درباره شون اطلاعات ندارم نهایتا پیش اینایی ک میگن نفس شون خوبه برو که قرآن میخونن نماز میخونن و ...

من که شناختی ندارم ولی این بنده خدایی ک میخواد منو ببره خیلی ازش تعریف میکنه

البته این بنده خدا خودش اهل نماز و قرآن هست و درکل ادم خیلی خوبیه و منو واقعا دوست داره

مشکلتون چیه که بچه دار نمیشید

همسرم اسپرم های خیلی ضعیفی داره...

بعد این همه دکتر ، امسال با همسرم تصمیم گرفتیم بریم دنبال اسپرم اهدایی 

شاید به خاطر این که به این ها مراجعه کردبد وافعا موکل وارد زندگی تون شده  اگر این طور هست چله ...

متوجه خط اول نشدم عزیزم..

همون روزی ک رفتیم اینطوری شدم و بعدازظهر دعا رو باطل کردم حالم خوب شد

من که شناختی ندارم ولی این بنده خدایی ک میخواد منو ببره خیلی ازش تعریف میکنه البته این بنده خدا خود ...

آره حتما شمارو دوست داره ک میخواد مساله ای ک دارین حل بشه منم برا حاجتتون صلوات فرستادم🌺

خدایا شکرت🩷
چله زیارت عاشورا بگیر ثوابشوهدیه کن به شهید نوید صفری  این بزرگوار قول داده هرکی به نیتش زیارت ...

خب یعنی طبیعی میده بهم؟ یا بازم باید برم دکتر ؟؟

انقده خستم از دکتر رفتن و ای وی اف کردن...

الان بهش فکر میکنم عصبی میشم 

منظورم این هست این بار به جای دعا، چله های سوره های قرآن بردارید  مثل سوره بقره  يا چله ...

اهان

اینو امتحان نکردم

ممنون عزیزم ♥️

2706