2737
2739

یه کاری رو میخواستم ببینم امسال انجام بدم یا سال بعد، گفتم اگه خوب اومد امسال انجام بدم اگه بد اومد سال دیگه

این آیه اومد: 

از خدا و پیامبرش اطاعت کنید و باهم نزاع نکنید که سست شوید مهابت شما از بین برود، و صبر کنید که خداوند با صابران است

جواب استخاره  ایه هم اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول عقل اگه به نتیجه نرسیدید استشاره (مشورت) با اهل

فن واگه باز نتیجه نگرفتید استخاره کنید اونم با کسی که 

تخصصش رو داره

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
2738
صفحه درنظر نگرفتم فقط آیه رو نیت میکنم آیه ۴۶ سوره انفال

سلام استارتر 

من کارم استخاره گرفتن هستش 

میگه تون کاررو انجام بده ولی نتیجه اش طول میکشه و خوبه  و هی عجله نکن   که نتیجه اش هم عالی میشه

بله همینکارو کردم اما استخاره رو خودم گرفتم

تو هر کاری به متخصص باید رجوع کرد 

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
سلام استارتر  من کارم استخاره گرفتن هستش  میگه تون کاررو انجام بده ولی نتیجه اش طول میکش ...

سلام کاربر محترم

بله کاریه که انجامش ۲ ۳ ماه طول میکشه، بخاطر این استخاره کردم که ببینم امسال اون کارو شروع کنم یا سال دیگه چون امسال کار مهمتری برای انجام دادن دارم انشالله

باتوجه به استخاره منظور اینه امسال انجام بدم؟

2706