2737
2734
عنوان

چطور رها کردید همه چیز رو؟

94 بازدید | 6 پست

میخوام بزارم رو باد که هرچی اتفاق افتاد بیوفته اما ...چطور یکرده اونم کسی که خیلی دوستش داری تو اوج دوست داشتن رها کنی؟ باید فراموش کنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من درحدی عاشقش بودم بارها بخاطرش افتادم بیمارستان از درسم موندم جا رفیقامو ا دست دادم شروع کردم به خودزنی خودکشی....

جوری میخواستمش که حتی به این که فقط لباسی که عطر تنش روش باشه هم قانع بودم

اونقدر میخواستمش میگفتم حاظرم بایکی دیگه بیینمش ولی فقط ببینمش

ولی الان باتموم عشقی که بهش دارم دیگ نمیخوامش

اینقدر بی دلیل ولم کرد اینقدر تر زد توروانم که دیگ هرکاری مبکنه بازم نمیتونم بهش اعتمادکنم

انگاردیگه نمیتونم کسیو دوست داشته باشم تواین چهارپنج سال هرحسی که داشتم ا بین رفته

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
من درحدی عاشقش بودم بارها بخاطرش افتادم بیمارستان از درسم موندم جا رفیقامو ا دست دادم شروع کردم به خ ...

منم اینطوری شدم دقیقا منم حسم از هرچی پسر از بین رفته ،حالا من آدم ازدواجی بودم الان میگم میخوام تا آخر عمرم تنها باشم ،تازه از وقتی این اومده  با همه سگ شدم تمام بی احساس بودن این ادمو دارم به آدمایی که اطرافم بهم پیشنهاد میدن خالی میکنم مثل سگ پاچشون رو میگیرم ، ما رل هم نبودیم در حد رفیق بودیم من حس داشتم اون امشب فهمید ،ولی هر کی بهم پیام میداد و... تا یه ثانیه سین نمی‌کرد بلاک میکردم چون واقعا دیگه مغز ندارم کسی بخواد اذیتم کنه نمی‌کشم حتی اگه دلیلش منطقی باشه