2737
2739
سلام . منم باردار شدم . سن حاملگیم 40 روزه . اما 2 هفته می شه لکه قهوه ای رنگ، ترشح قهوه ای ، و گاهی وقتا آخر ادرارم قهوه رنگ می شه مثل خون خشک شده . با اینکه شیاف استفاده می کنم کمتر شده ولی قطع نشده . سونو گرافی رفتم جواب : ساک حاملگی بوده که فاقد کیسه زرد و پلی فتاله . به نظر شما نی نی من عمرش به دنیا نیست ؟ خواهش می کنم جوابمو بدین. هر چی هست . می زارم به عهده ی خدا . نمی دونم با این قضیه امیدوار باشم یا نه .
سمانه جون نگران نباش به هیچ وجه استرس نداشته باش خود استرس واقعا برای بارداری زهره.بعضیها این لکه بینیها رو دارن ولی با این حال حاملگیشون خوب پیش میره توکلت به خدا باشه آرامش داشته باش به امید خدا چیز مهمی باشه عزیزم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام اصلا افکار منفی نداشته باشین به این سونوگرافی ها هم اعتماد نکنید منم اوایل لک که چه عرض کنم قشنگ خونریزی داشتم با آمپول و شیاف خوب شدم هفته 6 رفتم سونو واژینال فقط ساک دیده شد داشتم از نگرانی میمردم یه هفته بعدش رفتم جنین و قلبش دیده شد فقط خوب غذا بخورید که جفت تقویت بشه ایشالا نینی هاتون میمونند
09127377641 سيسموني مادرلند و هنركده رزطلايي
برام دعا کنین هرچند از خدا خواستم خدایا اگه این بچه ، بچه صالح و سالم و عاقبت بخیری می شه خودش برام تا ماه نه سالم نگهش داره اما اگه وجودش به دنیا خیر نیست و صلاح نمی دونه قبل از اینکه وابسته ی اون بشم از من بگیرش . یعنی همین اولش
2740