2733
2734

خانوما این سوال من نیست واسه دوستمه کاربریش تعلیق شده فرستاد من بپرسم

اگر قرار باشه که بخوایین عروسی بگیرین بعد دوسال عقد،خانواده ی همسرش اهل زنجان خودشم با خانوادش و فامیلاشون تهرانین

تو تهران یه باغ فوق فوق لوکس دیده برای عروسی

فامیلای دختره خیلی پایه آن از اینایی هستن مه تو عروسی میترکونن بچه هاشونم کمن یعنی اکثرا بزرگسال و جوون و اهل شلوغ کردن مراسم

ولی فامیلای پسره خیییلی هم زیادن هم اینکه کمی مذهبی آن اکثرشون و اینکه ببخشید اینو میگم بعضی مرداشون بد مستن و یک بار سر یه عروسی آبرو ریزی کرده بودن البته چندین سال پیش

بچه هاشونم خیلی زیادن 

و اینکه خب زنجانی هستن دیگه اگه عروسی اینجا باشه باید بیان خونه یکی از فامیلا بمونن که خب برای اون طرف هم زحمت میشه این همه مهمون

حالا این دوست من می‌خواد با شوهرش پول جمع کنه که سال بعد عروسی بگیرن تو تهران و فقط فامیلای دختره با بزرگترای فامیل پسره که کلا ۱۷نفرن رو دعوت کنن که به فامیلای پسره بر نخوره

خانواده ی پسره هم تو همون زنجان فامیلای خودشونو دعوت کنه

اگه اینجوری عروسی بگیرم سمت دختره کلا عروسی با ۱۲۳نفر جمع میشه و تمام 

حالا به نظرتون ممکنه چون تالار خیلی بزرگه و جمعیت کم ،مولا مراسمشون شور و هیجان نداشته باشه؟نظر شما جیه کلا

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سالن بزرگ، تعداد زیاد قشنگش میکنه. من یه‌جا رفتم سالن ببینم سالن خییلیی بزرگ. مهمونا با وجود مختلط بودن کلا ۱۰۰ نفر بودن.

ببین انگار هیچکس تو سالن نبود. هرطرف نگاه میکردی خالی بود. 

سالن‌های کوچکتر ولی خفن تو تهران زیاده. 

واقعا سالن بزرگ برای تعداد کم نگیرین. فیلمتونم بد میشه انگار هیچکس نیست

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار
2728

اصلا عروسی نگیره چ‌کاریه ؟ همون پولشو بزن ب زخم زندگی خودشون واجب ک نیییس 

فقط شام خانوادگی بدن برن سر خونه زندگیشون .

خواهر و برادر و پدر مادر های خودشون .

الان خیلیا اینجوری میکنن 

2740
اصلا عروسی نگیره چ‌کاریه ؟ همون پولشو بزن ب زخم زندگی خودشون واجب ک نیییس  فقط شام خانوا ...

عزیزم همه هم نظر نیستن که

شب عروسی خیلی قشنگه تنها شبیه که آدم مرکز توجهه با کلی قشنگی و لباس عروس و آرایش و اینا

مگه میشه نگرفت

شرایطشون تقریباً شبیه ما هستش البته مسافت ما کمتر بود و دلیل منم جاریم بود که فتنه بود...

ما تو یه روز مراسم گرفتیم 

ما برای مهمونای خودمون شوهرم اینا هم برای مهمونای خودشون 

نه من تو مراسم اونا بودم 

نه شوهرم تو مراسم ما 

نه مهمونای ما تو مراسمشون بودن نه مهمونای اونا تو مراسم ما 

البته که بعدش شنیدم تو عروسی که  پدرشوهرم گرفته بود جاریم دعوا راه انداخت و آبروریزی شد

اگه هزار بار هم برگردم به گذشته باز هم به همین سبک عروسی میگیرم 

اگه عروسی ما یه سر بود جنگ میشد قطعاً کار به خونریزی میکشید...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
شرایطشون تقریباً شبیه ما هستش البته مسافت ما کمتر بود و دلیل منم جاریم بود که فتنه بود... ما تو یه ...

یعنی تو عروسی شما شوهرت نبود؟🫤

ما دقیقا اینکارو کردیم البته دوران قرنطینه کرونا.  ۳ سال میگذره خیلی راضیم از کارمون

خوشبخت باشین همیشه عزیزم . 

عروسی خیلی خوبه هاا اتفاقن کل روحیه فامیل عوض میشهه 

ولی خیلیا مستاجرن 

هنوز جهزیشونو کامل نکردن. . . 

از سر چشم و همچشمی میخواان عروسی لاکچری بگیرن با وام و قرض 🫤💔

خود لباس عرووس میکاپش خیلی هزینه میبره !

دامادم مگه چ گناهیی کردههه ک اینهمه باید هزینه کنه برا ی شب 

توی این گروونی.