2737
2734

سنگینی منظور ب شخصی یا جاییه که انرژیش بد و زیاده بهت نمیخوره مثلا من توی خوابگاه ی دختره بود خیلی سنگین بود ب من نمی‌خورد راه می‌رفت من استرس می‌گرفتم نیومد حالم بی خود بد میشد طوریکه شبا صدای قلبمو می‌شنیدم موقع خواب اتاقشو عوض کرد دیگه حس بدمنم رفت بعدش که سرکلاس با من بود نزدیک من میشد دوباره همون حساب می‌ومد سراغم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرتب تا چهل روز تندخوانی سوره بقره صوتیش بزار تو خونه پخش بشه 

مرتب صدقه بده از خوراک پوشاک پول میوه غذا به حیوون ها دونه گندم برای پرنده کمک به سالمند هر چی که به دلت میفته 

مرتب اسپند زاج دود کن تو خونه قبل غروب اذان و‌چهارقل و این الکرسی و ون یکاد بخون موقع دود کردن 

ورودی درب خونه آب نمک درست کن بریز 

و مرتب با خدا نیایش کن اسم ها خدا به زبون بیار خیلی  اسم دارن هر روز یه تعدادیش بگو از خدا کمک بگیر 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
2742

شمع تراپی عالیه دوره های کاملش هر دوره 40 روزه که سه بار باید انجام بدی واقعا تاثیرشو تو رزق و روزی و برکت و سلامتیت میبینی حس شادابی و سبکی تو بدنا حس میکنی 

قسطی هم انجام میدن فقط تاکید کن با شمع سفید واست انجام بدن

بر سرش چتر گرفتم دیدم، او خودش باران است

خودت شده روزی یه صفحه قرآن بخون و‌ذکر استغفار زیاد بگو 

آن شاء الله بهترین ها برات اتفاق بیفته عزیزم خوشبخترین باشی 🌹

2740
کسیو می‌شناسی؟ چند میگیره که قسطی هم قبول میکنه؟

بله واسه هر دوره  1 میلیون و دویست میگیره که میتونی بسته به بودجت قسط بندیش کنی البته گفتی دعانویس نباشه ولی این خانم هم فالگیره هم دعانویس میتونی پیدا کنی کس دیگه اگه دعانویس نمیخوای

بر سرش چتر گرفتم دیدم، او خودش باران است
سوره بقره شبا موقع خواب جا اهنگ بذارم خوبه؟

آره عزیزم طولانی هست حدود یک ساعت نیم تند خوانیش هست بزار تو محیط پخش بشه به کارت برس یا بخواب خیلی خیلی تاثیر داره 

در کنارش در طول روز سوره جن و سوره یس تند خوانی بزار پخش بشه تایم اونها کوتاه تره

2706