2733
2739
عنوان

کاش یکم بقیه رو درک میکردیم .

61 بازدید | 7 پست

باور کنید مادری که از صبح داره از بچه مریضش پرستاری می‌کنه ساعت یازده شب دیگه کشش نداره که مهمون داری کنه . یکبار عصر زنگ زدن گفتم ببخشید بچه‌ام‌ مریضه نمی‌تونیم در خدمت باشیم باز ده شب اومدند من برق ها رو خاموش کردم بخوابم شوهرم در رو باز کرده فکر کرده همسایه هست ولی مهمون بود به بهونه سر زدن به بچه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نمی‌خواستم پذیرایی کنم یعنی نمیتونم از خستگی بلند شم شوهرم گیر داده زشته چای بذار و فلان کنم که فعلا نشستم گفتم خودت برو واقعا کاش فرهنگ سازی بشه درک کنیم همدیگر رو 

خیلی مونده که ما به همچین فرهنگی برسیم متاسفانه

به خدا عقلم خوب چیزی هست دو سه شب پیش هم اومدند دیدند بچه‌من‌ تو‌چه‌وضعیتی هست خونه تو چه اوضاعی هست ولی باز هم 

به خدا عقلم خوب چیزی هست دو سه شب پیش هم اومدند دیدند بچه‌من‌ تو‌چه‌وضعیتی هست خونه تو چه اوضاعی هست ...

پا نشو به نظرم و یک بار دیگه هم بگو که من گفتم شرایط پذیرایی ندارم می‌خواستیم بخوابیم دارو خوردیم فلان بهتر بود منتظر دعوت میموندید 

نمیشه که هفته دو بار اومده دیگه اینا خودشونو زدن به اون راه تعارف کنی و مرز خودت رو با قاطعیت نشون ندی همیشه باید ناراحت باشی نمیشه که هی سر خرو کج میکنن سریع پامیشن میان 

2740