2737
2739

دختر خاله مادرش سه سال از خودش بزرگتره سه بار طلاق گرفته دختر بدی نیست ولی شوهرم خیلی باهاش راحته میگه از بچگی باهم بزرگ شدیم هممون خیلی باهم شوخی میکنن دختره هم هم به شوهرم هر به شوهر خواهرشوهرم خیلی نزدیک میشه قبل ازدواجمونم شوهرم گاهی از این تعریف میکرد ک شانس نداشت تو ازدواج و راجعبش صحبت میکرد

الانم خونشونیم شوهرم یکسره به اسم کوچیک صداش میزنه و خلاصه باهم میگن و میخندن و چند بار بهش اخطار دادم گفتم سختمه حداقل یه خانوم اضافه کن اما بازم همونی بود ک هست و اصلا به گوشش نمیره دیگ بهش اخطار ندادم

ولی سر سنگین برخورد میکنم

به نظرتون چه برخوردی کنم

فردا هم قراره همه بریم جنگل  یه شب باشیم این دخترم هست غصم گرفته اونجا چطور خودمو کنترل کنم هرچی میزنم خودمو به بی خیالی بدتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

شوهرت چراباهاش ازدواج نکرد؟

چراحالاکه حساسی میری خونشون ؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

آخرش وقتی که سنت رفت بالا و این همه ناراحتی کشیدی بابت این رفتارهای شوهرت.اعصابت داغون شد.

میفهمی که اینجور مردارو هرچقدر بهشون حساسیت نشون بدی.بیشتر خوششون میاد و کرم درونشون فعال میشه.

عید نوروز مبارک❤️(فضولی: در اصل از بدبینی و نفس پلید میاد.چوه نفس ناپاک دلهره داره و میخواد از همچیز سر بیاره تا مبادا کسی به خودش شک کنه و کسی که از درون بدبینه،فضولی می‌کنه)✨ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است.تـربــیت، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است✨قرآن میگه:صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لا يَرْجِعُونَ‌ (سوره بقره آیه ۱۸) البته یه جا داریم لایعقلون آخر آیه است.اونم سوره بقره س آیه۱۷۱
2706