2737
2734
عنوان

کیا روسری کرپ حریر میپوشن؟

157 بازدید | 24 پست

سلام رفقا 

شما آنلاین شاپی میشناسید که روسری کرپ حریر بفروشه و ازش راضی باشید ؟

میشه لطفاً معرفی کنید ؟

بی دلان را عیب کردم لاجرم بی دل شدم ✨♥️

خود پارچشو میخورم میدم خیاط دور دوزی کنه 

برا همین انواع رنگاشو دارم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ایسنتا پیچ سی آرت کارهاش فوق‌العاده است ولی تاحالا نگرفتم همه طرحی داره کرپ ابریشم نخ 

من خودم میخام سفارش بدم کرپ حریر واسه کسی که روسری روی مانتو می‌ذاره مناسب هست یا واسه زیر چادر مناسبه؟؟؟ آخه همیشه نخ میگیرم دوس دارم اینبار کرپ حریر بگیرم 

2742
تو ایسنتا پیچ سی آرت کارهاش فوق‌العاده است ولی تاحالا نگرفتم همه طرحی داره کرپ ابریشم نخ  من خ ...

سره

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
2738
تو ایسنتا پیچ سی آرت کارهاش فوق‌العاده است ولی تاحالا نگرفتم همه طرحی داره کرپ ابریشم نخ  من خ ...

خیلی خوبه اما بیشتر مناسب کسایی هست که از گیره یا سوزن استفاده میکنن چون روی سر قشنگه ولی خب لیزِ

خود پارچشو میخورم میدم خیاط دور دوزی کنه  برا همین انواع رنگاشو دارم

خودم هم یکبار این کار رو کردم و بشدت راضی ام 👌🏻🌱🌸

البته بستگی به خیاط هم داره که خوب بدوزه یا نه چون دوخت کرپ حریر چون لیز هست یک مقداری سخت تره

خیلی خوبه اما بیشتر مناسب کسایی هست که از گیره یا سوزن استفاده میکنن چون روی سر قشنگه ولی خب لیزِ

من گیره میزنم ولی یه طرف می‌اندازم واسه این میگم که میمونه روی شونه یا هر دقیقه باید درست کنم 

نخ که میگیرم اوکی هست ولی زود زود پرز می‌کنه خسته شدم خریدم 

این جنس بدون گیره اصلا جور دیگ وانمیسته

من فقط با گیره ساده لبنانی میبیندم با چادر جده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من گیره میزنم ولی یه طرف می‌اندازم واسه این میگم که میمونه روی شونه یا هر دقیقه باید درست کنم  ...

اصلا نمیمونه هرطرف بخوای وایسته باید گیره بزنی

از کیفیت دوختشون راضی بودید؟ اسم غرفه رو میشه بگید ؟ قیمتشون خوب بود ؟

خوب بودن

باسلامو حذف کردم:)💔 

سرچ بزنی روسری کرپ حریر کلی غرفه میاره 

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
من گیره میزنم ولی یه طرف می‌اندازم واسه این میگم که میمونه روی شونه یا هر دقیقه باید درست کنم  ...

ممکنه لیز بخوره چون جنسش لیزه 

ولی خوبیش اینه که پرز نمیشه من معمولا از سوزن یا گیره سفت استفاده میکنم و زیر چادر هم مدل دار می‌بندن

2706