2737
2734
عنوان

واقعا موندم سر دو راهی

143 بازدید | 17 پست

نمیدونم باید چیکار کنم یه خواستگار دارم همه جوره اوکیه قد تیپ قیافه خانواده شخصیت همه چی خوبه همسن منه و احساس میکنم اونطور که باید منو نمیفهمه ب شدت درونگراس و من به شدت برونگرا میگه دوست دارم باهات حرف بزنم ولی نمیدونم چی بگم باز ازونور من همش دوست دارم حرف بزنم عاشق اینم یکی ب جزئیات من توجه کنه ولی اون اصلا اینطور نیست حتی حرفیم نداره باهام بزنه راستش منم توانی ندارم براش بذارم چند باری سعیمو کردم ولی همش نمیتونم یه تنه من صحبت کنم دوست دارم طرف مقابلم همیشع حرفی برای زدن باهام داشته باشه منم ب حرف بیاره. از ی طرف یه خواستگار دارم ب جزئیات من توجه میکنه میشه گفت یکم شیطونه اونطور که دوس دارم ولی از نظر سنی و موقعیت زندگی چندان باهاش اوکی نیستم ولی کنارش حال دلم خوبه ولی دوسم میگه این ادم اولی ک اروم مظلومه برا زندگی خوبه ولی خب چیکار کنم الانش پر حس خلا و تنهایی ام کنارش ب خودشم گفتم میگ نمیدونم‌چیکار کنم. موندم چیکار کنم اولی فقط مشکلم باهاش همین ب شدت اروم بودنشه دلم همش خالیه پیشش دومی باز هشت سال از من بزرگتره و ۳۵ سالشه. چیکار کنم بنظرتون؟ چشمم رو ببندم رو حس دلم؟ بعدا اوکی میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من خودم برونگرام و سکوت درون‌گراها عذابم میده توام اگه مثل منی نکن چون ماها همیشه دلمون میخواد یه آدم پایه و‌خوش صحبت کنارمون باشه که از همه چی حرف بزنیم و اونم پایه باشه 

با اولی چقد اختلاف سن داری ؟

هیچی همسنیم بی تجربه است اصلا ارتباطی نداشته ت زندگیش احساس میکنم اونطور که باید منو نمی فهمه خیلی چیزارو من باید بهش بگم نه اینطور درست نیست من دوس دارم همسرم خیلی جاها راهنمای من باشه مث ی مرد واقعی.. این اولی خیلی پسر خوبیه پایس خوش مسافرته و چش پاک فقط ب شدت درونگراس اصن حرفی برا گفتن نداره منم کنارش فسم خوابیده 

من خودم برونگرام و سکوت درون‌گراها عذابم میده توام اگه مثل منی نکن چون ماها همیشه دلمون میخواد یه آد ...

منم واقعا خیلی برونگراس من دوس‌دارم طرفم پیش من یکم شیطون باشه همیشه حرفی برا گفتن داشته باشیم باهم ب این اولی گفتم در طس روز صحبت کنیم میکه من حرفی ندارم بزنم دوسددارم صحبت کنم ولی چیزی ندارم ت حرف بزن خب منک نمیتونم ی ی تنه منم ی جا کم میارم از طرفی میترسم چون خیلی پسر خوبیه و عالم ادم ازش تعریف میکنندخودمم چند سال همکار بودم باهاش میترسم پیشمون شم

درونگراها پیش کسی که دوستش دارن برونگرا میشن شاید بعدا اوکی شد

ما بیرونم رفتیم چند باری باهم سکوت مطلقه بینمون من خودمم باید توسط طرفم ب راه اورده شم ب صحبت گرفته شم باز اون میک ت حرف بزن من گوش میدم!

2706