2733
2739

۲۳ سالمه خیلی دلم بچه میخاد . ۴ ماهه اقدامم اما نمیشه میشه دعا کنید این ماه باردار باشم؟🥲

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برات چند تا صلوات فرستادم به نیت نی نی دار شدنتون😍🥲

منم نی نی دوست دارم ولی شوهرم میگه سنت کمه💔🥲

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

امیدوارم به زودی زود به حق همین شبای عزیز خدا یه خوشگلشو بهت بده🤗

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
بارداری گلم

یعنی میشه باشم‌؟🥲

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

خدایا چرا با ما اینطور میکنی؟؟؟ حالا من دیشب بیبی چکم مثبت شده و دارم دق میکنم از غصه، دنیا روی سرم خراب شده، ایکاش به هر کس همونی رو بدی که دلش میخواد

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2738
بارداری گلم

از کجا میدونی؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
خدایا چرا با ما اینطور میکنی؟؟؟ حالا من دیشب بیبی چکم مثبت شده و دارم دق میکنم از غصه، دنیا روی سرم ...

عزیزززم چرا ناراحتی اخه بچه ک انقدر شیرینه تو ک بارداری دعا کن منم این ماه اقدامم بگیره شاید دعا تو گرفت برا من😇

روزای تخمک گذاری اقدام میکنی؟اصلاح سبک هم داشته باش، ( خواب، ورزش، تغذیه سالم)

اره همه اینکارا میکنم

نی نی و همه میخان  منم می‌خوام😂😍( وی مجرد است) ان‌شاءالله به زودی زود یه نی نی جیگر سالم خو ...

مرسی عزیزم 😍

2706