2737
2739

امروز روز دومم بود.هرچی شد همینجا درمیون میزارم.

من تپش قلب هایی بدی داشتم .خواب بد میدیدم.و اینکه از خواب یهو میپریدم و دست و پام شدید میلرزید و تپش قلب میگرفتم.یا کارام خیلی روون انجام نمیشه.یکم سختی در انجامش هست .بختت میوفته به جونم تو خواب.

خلاصه یسری علائم داشتم.چند نفر هم گفتن یه خانوم طلسم کرده منو.

منم میخوام با صوت بقره باطلش کنم.و هیچ دعا و باطل سحری هم ندارم همراهم و فقط و فقط میخوام با صوت بقره و قرآن خوندن و دعا و ذکر و نذر باطل کنم

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍

عالیه ان‌شاءالله که کم‌کم رفع میشه این حالات 

اگه بتونی هرروز سوره واقعه هم تلاوت کنی عالیه 

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن» خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است                
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عالیه ان‌شاءالله که کم‌کم رفع میشه این حالات  اگه بتونی هرروز سوره واقعه هم تلاوت کنی عالیه&nb ...

ان شاءالله. اگر بتونم چشم حتما ممنون که گفتین.

فعلا که تعطیلات هست وقت دارم راحت بخونم.

ان شاءالله خدا افرادی که سنگ میندازن به زندگی بقیه رو به راه راست هدایت کنه.واقعا من اذیتم بخاطر این بحثا.

ما ختم گذاشتیم فقط یک جز ۲۲ مونده کسی هست بتونه بخونه تا جمعه وقت هست اگر میتونین ب تاپیک آخرم پیام ...

من جزء ۲۲ رو امشب میخونم براتون

مرسی عزیزم  خیالم راحت شد 😍😍😍😍 جمعه ختم میکنم و راحت میشم  آخه من یهو ب دلم افتاد 🥹 ...

قربونت عزیزم😘😘

امشب بخونم یا روز جمعه؟

2740