2737
2734

سلام خوبید؟

بچه ها من الان ۶ ساله با یکی در ارتباطم مجازی اشنا شدیم منتها ی بار اومد و دیدمش بازم قرار چن روز دیگه بیاد منتها خیلی بحثمون میشه و..

البته همش هم مقصر منم🙂

میشه پیجی در اینستا یا کتابی چیزی معرفی کنید برای اینکه رابطمون بهتر و اوکی تر از قبل بشه؟

دوست ندارم اینبار بعد چند بار اشتباه نمیخوام ایندفعه ناامیدش کنم همیشه بم میگه دوست داشتن به گفتن نیست به عمل هس باید با کارامون ثابت کنیم .

میشه کمک کنید

نمیدونم از این کتابای روانشناسی بزن اینترنت. مثلا سرچ کن کتاب آموزش آداب رابطه و احترام و شعور و... . کتاب بیشعوری رو هم فک کنم بدرد بخوره چند جلده. یه پیج خوب و معتبر روانشناسی رابطه و مردان و اینا هم پیدا کنی خوب میشه بنظرم

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست    در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهتره بیشتر همو ببینین کتاب زنان ونوسی مردان مریخی اگه اشتباه نگفته باشم...کتاب خوبیه زیاد تعریفشو ...

خب هردومون از خدامونه منتها اول ب خاطر اینکه راه هامون خیلیی دوره اون خراسان رضویه من هرمزگان بعد اون موقعیت اومدن داره منتها چون خیلی اشتباه ها میکنم دیگه دلسرد میشه خب :)))ممنون بابت معرفی کتاب💜

2728
اگه هر ماه یه روز هم بیاد خوبه بنظرم

اوهوم و ازش خیلیی مطمئنم میدونم مث بقیه پسر ها نیست و واقعا قصدش جدیه چون هم خانوادش میدونن و چون خانواده من خیلییی سختگیره حتی میءه بزار با خانوادت هم صحبت کنم منتها چون خودم خیلی اشتباه و اینا میکنم و اینبار باز بخشید منو نمیخوام نا امیدش کنم و باید خودمو تغیر بدم به خاطرش

کتاب اثر مرکب م خوبه

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740