2733
2734

اول اینکه بگم بچه نیاد نظر بده ها چون شرایطم حیاتیه 

من هرچی هستو توضیح میدم شمابگین حق باکیه

چون باهمسرم به مشکل خوردم وموندم چیکارکنم

من عاشق همسرمم خب.خداروشکراونم خوبه وضع مالیمونم الحمدالله بدنیست

همسرم خوبه

هرچی بخوام میخره

هرکاری بگم میکنه

درکل خوبه

بحثوواینا داریم ولی خب دیگه تو همه زندگیاهست🤔

ولیییی یه مشکل بزرگ داریم اونم اینکه اول اینکه هرماه ۱_من میگم یه مقدار مشخص پول بده واسه خودم نمیده

میگه هرجی میخوای میخرم دیگه نه اینکه نده ها کلا میده مثلا شاید ۵۰تومن یبلربده

۱۰۰تومم یبار اینجوری میده

۲_من میگم میخوام یه هنری یادبگیرم مخالفت می‌کنه  انگار دوست داره صلح تاشب تو خونه باشم

میگم ارایشگری میگه نهههه

خیاطی نهههه

ناخن نهههه

گوفت نههههه

زهرمار نهههه

چیکارکنم؟؟

شمابودین جدی چیکارمیکردید؟؟

دلیلشم اینه..

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه زندگیت خوبه دعوا نداری نیازات تامینه بیخودی اوقات تلخی نکن هیچ زندگی بی مشکل نیست عزیزم

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2728

چون الان یدونه بچه مدرسه ای دارم با یدونه نینی میگه وقت نمیکنی به اندازه کافی درگیری

اونموقع که گفتم بیابرو نرفتی الان واسه جی میری بین اینهمه کارتو خونه🫡🫡

بعد قهریم الان همسرم میگه عین ملکه ها زندگی میکنی قدر ننیدونی درد تو بیدردیه  

چکارکنم 

اگه زندگیت خوبه دعوا نداری نیازات تامینه بیخودی اوقات تلخی نکن هیچ زندگی بی مشکل نیست عزیزم

اره خداروشکر نیازی ندارم ولی دوست دارم یه هنری یاد یگیرم

2740
با سیاست برو جلو. باهاش خیلی خوب باش غر نزن. ولی گاهی خودتو یکم ناراحت و بی حوصله نشون بده بعد که پر ...

زمان زیادی لازمه واسه اینکار

چون الان یدونه بچه مدرسه ای دارم با یدونه نینی میگه وقت نمیکنی به اندازه کافی درگیری اونموقع که گفت ...

اوووه با دوتا بچه میخای بری کجا. منم گیر دادم میخوام برم خیاطی حالا با یه بچه گیر کردم خیلی سخته. بیخیال. الکی برای خودت ناراحتی درست نکن. از خداتم باشه اسوده بشینی تو خونه

اره خداروشکر نیازی ندارم ولی دوست دارم یه هنری یاد یگیرم

کتاب بخر ازگوشی اموزش ببین حتماکه نباید بری کلاس شاید نگرانه که خسته شی وقتی بقیه اخلاقاش خوبه میشه رو این قضیه چشم پوشی کرد دوستم

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
نه اما از خواسته هات کوتاه نیا چون از اول کوتاه اومدی به اینجا رسیده

اوووو الان ۲ماهه دعواست تو خونمون سراین

اینجوری بگم از بس پافشاری میکنم دیگه سردشده ازم

اینکه نمیزاره چیزی یاد بگیری بده، آدم چقدر بشینه آشپزی و جارو کنه، من چون شاغلم از همسرم‌پول تو جیبی نمیگیرم، ولی خریدهای خونه را انجام میده، یا من خرید کلی کنم ميگه چقدر شد برام میریزه، ولی مقرلر مشخص بگه هر ماه این واه تو نداریم، منم انتظاری ندارم چون خودم حقوق دارم 

2706