2737
2734

۱۷ هم خوردم ۲۳ وم خونریزی کردم دوباره ۲۹ ام خوردم یکساعت بعدشم حواسم نبود انتی بیوتیک خوردم الان ۸ روز میگذره هنوز خونریزی نکردم ماه پیش ۶ روز بعد اورژانسی خونریزی کردم موعد پریودمم امروزه نگرانم میگم نکنه چون پشت سر هم خوردم یا سری دوم انتی بیوتیک خوردم اثر نکرده باشه دیشبم یدونه دیگه خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تخمکی مونده برات مگع پریودم بشی نخوری دیگ هاا

زن حسابی تو یع ماه سه تا اورژانسی ؟؟ 

در سال نهاایتااا 3 تااا نهااایتااا 3 تا فقط اونم در سااال ینی 12 ماه

ایمان دارم که حواست بهم هست خدا❤️😊
2740
نه بابا دیگه در این حد نیست

هست

کل هورمون های بدنت بهم ریخته

وقتی تعادل هورمونی بدنت بهم بریزه 

انواع کیست ها و مصیبت ها 

سرت میاد

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

خب قرص ال دی بخور وفتی جلوگیری نمیکنید چیه هی زرت و زرت اورژانسی 

بعدم اینا دیگه جواب نمیدن 

اورژانسی سالی 2 بار هست نه ماهی 3 بار 

تازه همونم مل سال هورمون هات داغون خواهد بود

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
تخمکی مونده برات مگع پریودم بشی نخوری دیگ هاا زن حسابی تو یع ماه سه تا اورژانسی ؟؟  در سال نه ...

نه دیگه اصلا نمی‌خورم 

الان یعنی پریود نشدنم بخاطر اورژانسیه نکنه حامله شده باشم

نه بابا دیگه در این حد نیست

حالا کم کم به حرفش خواهی رسید 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
نه دیگه اصلا نمی‌خورم  الان یعنی پریود نشدنم بخاطر اورژانسیه نکنه حامله شده باشم

فک نکنم حامله شده باشی 

اوژانسی میخوری پریودت نامنظم میشه دیگه

ایمان دارم که حواست بهم هست خدا❤️😊
2706