2733
2734
عنوان

لطفا برام دعا کنین

28 بازدید | 3 پست

زودتر هر چی خیره پیش بیاد. یکی از فامیلای دورمون به من علاقه داره، منم بهش علاقه دارم اما چون اون یه شهر دیگه ست و شرایطمون به هم نمیخوره، 3 سال پیش به خواستگاریشون جواب منفی دادم اما همچنان بهش علاقه دارم. چون فامیله، گهگاهی خبری ازش میشنوم و حالم تا چند روز متلاطم میشه. مثلا اینکه دخترای مختلف فامیل رو بهش پیشنهاد میدن. خودمم نمیدونم تکلیفم با خودم چیه. ازینور میدونم به هم نمیخوریم، ازینور بهش تمایل دارم. 

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

خانمای محترم مهربونم میشه برای حاجت دلم برآورده بشه دعا کنید انشالله خدا صدبرابرشو ب دل با محبتتون برگردونه😭😭😭❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭

فقط فقط فقططططط ب عشقم برسم همه چیوووووو تحمل می‌کنم 😭 فقط بهش برسم قسمتون میدم واسم دعا کنید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من که آبروی ندارم  اما برات دعا میکنم🩷

اختیار دارین. ممنون. انشاالله هر حاجتی دارین برآورده به خیر بشه. به نیت دلتون صلوات فرستادم.

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
2742