2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
عزیزم دو تا ژلوفن مگه میشه اثر نداشته باشه؟  مفنامیک اسید    ایبوبروفن  کپسول ...

اول یکی خوردم اثری نداشت دوباره یکی دیگه خوردم بازم اثری نداشت اینا رو هم که میگی نداریم خونه😭😭

چطور تونستی دو تا ژلوفن با هم بخوری.. تا جایی که میتونی تحمل کن. یا از داروها گیاهی استفاده کن. 

زنجبیل برا حالت تهوع خوبه، چایی نبات برا دل درد.. یک پارچه ببند دور شکمت تا گرم بمونه، یا کیسه آبگرم استفاده کن 

عزیز کیسه  ابگرم بذار خیلیییی تأثیر داره من همیشه روز اول پریودی از درد و تهوع رنگم میشه مثل گچ کیسه ابکرم میذارم بهتر بشم

اگه نداری پارچه بذار روی بخاری گرم شه بذار روی شکمت اما تاثیرش مثل کیسه ابگرم نیست

زنده باد کشور عزیزم ایران زمین.         ❤️🤍💚                  آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را/وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی…/ بشری که حق اظهار عقیده و بیان اندیشه خود را نداشته باشد، موجودی زنده به شمار نمی رود/ خواهشا افراد خشک مذهب و افراطی روی پیام من ریپلی نزنن ممنونم /به کوروش به آرش به جمشید قسم به نقش و نگار تخت جمشید قسم که ایران همی قلب و خون من است گرفته ز جان از وجود من است بخوانیم همه این جمله در گوش باد…چو ایران نباشد تن من مباد  بدین بوم و بر زنده یک تن مباد…
2706