2733
2734

رفتیم خونه خاله شوهرم پسرش قفلی زد رو دخترم، اون لحظه دوست داشتم چاقوی تو دستمو بدم تو چشمش،بعد رفت تو فکر بعدش من داشتم نگاش میکردم به مامانش گفت اینو میخوام گفته باشم،حالم بدشد زیاد رفت وآمد نداریم سالی یه بار،اصلا فکرمو مشغول کرددوست ندارم دیگه دخترمو جایی ببرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسره چند سالشه

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
2731

وای عزیزم بی شخصیت بودن بقیه رو سر دخترت خالی نکن

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
2740
۱۵

اوخی ...بیخیال بابا ....شاید بزرگ شدن قسمت هم شدن😉

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
ولا انگار خیلی خوشت اومده هی تاپیک میزنی

نه میگم نکنه واقعا عاشق شده باشه بازمیگم بچست،ولی دلشوره گرفتم،دوست ندارم دخترم ازدواج کنه،شوهرم تواین سن عاشق شد هنوز به فکرشه

نه میگم نکنه واقعا عاشق شده باشه بازمیگم بچست،ولی دلشوره گرفتم،دوست ندارم دخترم ازدواج کنه،شوهرم توا ...

بیخیال دخترتو ازش دور کن ۱۲ ساله اخه ازدواج با عقل جور در نمیاد

میشه واسه حاجتم نفری یه صلوات  بفرستید  
2706