2733
2734
عنوان

نیاز به هم فکری بعدرفهمیدن خیانت

126 بازدید | 8 پست

خانما دوستم شوهرش یه بار خیانت کرده بهش خیانت در سطح رابطه و زندگی و مسافرت و بد اخلاقی تو خونه و.....بعدش گذشت کرد دوستمو تموم شد و اون خانم ازدواج کرد.

حالا دیروز متوجه شده با یه خانم در حال چته  و چند روزه اخلاقش مثل همون قبلنا شده

میگه چکار کنم البته این وسط پیشنهاد طلاق و قهر اینا ندید شرایط نداره منظورش اینه چطوری به روش بیارم

نظراتونو بگید لطفا من بچه کوچک دارم دیر شاید جواب دادم

کسی ک شرایط جدایی نداره نباید ب رو بیاره ب نظرم 

فقط خودشو بی ارزش میکنه 

چون جدا نمیشه، اون شوهره هم تا میتونه هی تکرار میکنه و اذیت میکنه، چون میدونه پشتوانه نداره زنش

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

اینجاست که میگن ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است

فقط از خدا میخوام خدا انقدر توانایی و قدرت به دوستت بده که بتونه یبار برای همیشه بهترین تصمیم و واسه زندگیش بگیره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738